Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azzal a munkatársammal álmodtam,akihez a való életben is nagyon vonzódom.A munkánkat csináltuk éppen,egy liftben mentünk felfelé,megcsókolt vadul de szenvedélyesen,majd a nyakamat csókolgatta és harapdálta vadul,de érzékien.Ezután azt mondta ,hogy "Ez vagyok én" Utána én is hasonlóan tettem vele.Kinyílt a liftajtó,de nem vett észre minket senki.Elvégeztük a munkánkat,utána mentünk lefelé a liftben,én folytatni akartam,szeretkezni akartam vele,de nemet mondott,majd valamiért lehajolt előttem,és láttam ,hogy tiszta sebes a háta.Gyengéden végigsimítottam,és azt mondtam neki ,hogy szeretem.Erre ő azt mondta,hogy nem szeret ,és jobb lenne ,ha hazamennék.Valahogy kiszedtem belőle,hogy aznap találkozik egy nálam idősebb nővel.Én erre kiborultam és veszekedtem vele az autóban,hogy mit gondol,miért akarok neki minden nap tetszeni,és miért próbálom megérinteni őt,közben többször határozottan hozzáértem,és dobáltam a kezét dühömben.Elmondtam neki,hogy majdnem annyira szeretem mint az első szerelmemet,erre ő azt mondta ,hogy ő nem érez semmit irántam.

Mit jelenthet ez?



2017. júl. 10. 21:55
 1/2 thoomas26 ***** válasza:
81%
Szeretnéd ezt a kapcsolatot, de valamely okból úgy érzed, ez nem teljesedhet be - legalábbis nem könnyen és nem úgy, ahogy te szeretnéd.
2017. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vágy. az.
2017. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!