Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet hulyenek fogtok nezni...

Lehet hulyenek fogtok nezni de ezt mert almodtam? Vagy van valami jelentese?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es azt almodtam hogy az egyik kedvenc mesembol (family guy-bol) az egyik szereplo ott alszik nalunk es elkezd velem csokolozni xD utanna elaludtunk es reggel hirtelen kint voltam az utcan es talakoztam egy fiuval es beszelgettunk... Aztan kicsit komolyabbra fordult a dolog es jartunk... Aztan elsetaltunk a parkba ahol talalkozunk az osztalytarsaimmal es bemutatom ot aztan ad nekem (a "pasim") egy drogos tut es en meg leszudtam... Utanna otthon voltunk es feltem hogy anyuek meglatnak minket de aztan lefekudtunk az agyra es rajta aludtam el! Aztan felebredtem... Es nem tudtam mire velni ezt az almot... Csak komoly valaszokat kerek es ne hulyesegeket :) koconyoom :)
2017. aug. 18. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

éhes makkal disznókat álmodsz, még akkor is ha éppenséggel lány vagy ;)


ezt jelenti, nem többet.

és lesz még ilyen.

meg még ilyenebb is.

hajajj

2017. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?? :D varjal az ehes makkosat nem ertem :D
2017. aug. 18. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kedvencem a Family guy. :) Melyik szereplővel álmodtál? :D Egyébként az álmod szerintem annyit jelent, hogy vágysz a szerelemre.
2017. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
quagmire
2017. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Akkor csodálkozol ember? Quagmire egy állat. Amúgy imádom a family guy-t. Jó kis sorozat.
2017. aug. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

éhes disznó makkal álmodik.

éhes makkal disznókat álmodik.

2017. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
XD nem egy masik szereplorol almodtam de az legyen titok xD
2017. aug. 23. 18:09
 8/9 SztupaDin ***** válasza:
Brian volt szerintem.
2017. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neem 😂
2017. nov. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!