Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a furcsa fogas...

Mit jelent ez a furcsa fogas álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy random megnéztem a fogaimat, és 1 jobboldali leghátsó fogamnak a fele le volt kopva és eléggé fájt.:/ Fogorvoshoz mentem vele ahol az a kérdés merült fel, hogy megcsinálja vagy kihúzza. Végül megcsinálta, de a fog tetejére tett pótlás picikét magasabbra sikerült mint a többi természetes fogam, de már inkább nem szóltam nekik (nekem diákként ingyenesen megcsinálják a fogamat és azért xD) és eljöttem. Abba reménykedtem hogy nagyon tartós lesz ez a kijavítás.

Mi a lélektani vagy akár az ezoterikus háttere ennek szerintetek? :)

21/L



2017. aug. 21. 08:13
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy különösebb jelentőséget nem kell tulajdonítani ennek az álmodnak.

Valószínű, hogy mostanában láttál, hallottál ilyesmit, akár veled történt, akár mással, még ha most tudatosan nem is emlékszel rá, s ezért álmodtál vele. Ez igaz arra is, hogy a javított fogad magasabb lett a többinél.

Valamiért a tudatod ezt jelenítette most meg neked. Vagy csak azért, amit az előbb írtam, hogy nemrég a valóságban is találkoztál ilyennel, vagy mert szándékozol ilyet tenni. Fontosnak tartod a rendszeres fogorvosi vizsgálatot. S bizakodva is tekintesz rá, hogy mostanában ne legyen ezzel dolgod.

2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 monen válasza:
Én azt mondom, hogy vigyázz a fogas álmokkal, mert nekem szinte mindegyik fogromlást jelzett. 3 hónapon belül menj el a fogorvoshoz és nézesd meg a fogaidat. Lehet, hogy ezt némelyeknek teljes hülyeségnek fogják vélni, de mint mondtam mindegyik fogas álmom fogromlást jelzett elő.
2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!