Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem minden nap de minden...

Nem minden nap de minden héten minimum kétszer álmodom hogy a párom megcsal. Miért?

Figyelt kérdés
Az a nagy bajom hogy elég sokszor álmodom minimum heti 2x hogy a barátomat más lánnyal látom a kádba mesztelenul vagy más lánnyal el megy bulizni( nem szoktunk bulizni járni) mindig mas lánnyal látom lehet hogy szebb de van hogy csúnyább a lány mint én és reggel mikor felkelek megkönnyebbülok hogy csak álom volt mégis utána ezen töröm a fejem hogy mennyire rossz volt ezt látni almomban. Nagyon rossz ;( mit jelent ez az álom? És mit tegyek ellene? :(
2017. szept. 10. 10:39
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbálj meg 0-24-ben fent lenni , és nem fogsz álmodni ilyeneket. :DD
2017. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Irhatnam hogy biztosan azert mert felsz tole. Ez is lehet egy ok. De en inkabb azt gondolom, hogy a csalhatatlan noi osztonod probal figyelmeztetni, hogy valami keszuloben van. Talan mar tortenik, talan meg csak a parod fontolgatja...

En hiszem hogy ilyet nem veletlenul almodik az ember, foleg ha visszatero alom, es hogy ha te tudod magadrol, hogy nem vagy az a maniakusan feltekeny tipus.

2017. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rettegsz, hogy megcsal vagyis nem tudsz benne 100% ig megbízni. Mindenben nem is lehet teljes bizalmat adni.
2017. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi jelentősége!én nap mint nap azt álmodom, hogy én vagyok elvisz preszli!aztán felébredek, és bemegyek a gyárba esztergálni.
2017. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu basszus most jól megijedtem :( nem akarom hogy megcsaljon mert nagyon szeretem és itt van mellettem mivel vele lakom és azt mondta nem fog és nem is fontolgatja. Jó tudom mondani bármit lehet. :(
2017. szept. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!