Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Osszevesztem a legjobb baratno...

Osszevesztem a legjobb baratnommel. De nekem szornyen hianyzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemreg osszevesztem a baratnommel. Tudom hogy az en hibam, mert mindenen megsertodok.

De a buszkesegemet nem tudom felre rakni, hogy en irjak ra es bocsanatot kerjek tole..

Lassan egy hete hogy nem beszelunk.


2016. ápr. 11. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Nem mi basztuk el....
2016. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fontosabb a büszkeséged, mint a barátságod, nem érdemled meg, hogy legyenek barátaid.


Pláne annak fényében, hogy jól tudod, miattad vesztetek össze.


Mérlegelned kell, mennyire éri meg neked így élni, olyan ember vagy-e, mint szeretnél lenni, miben tudsz fejlődni.. Önkritikusan is nézhetnél magadra néha, igen hasznos dolog.. Példaul ha tudod, hogy sértődékeny és hisztis vagy, akkor ahelyett, hogy büszke lennél rá, megpróbálhatnál változni és te is és a környezeted is sokkal kiegyensúlyozottabb lenne. Just sayin'.

2016. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire vagy büszke? Hogy még bocsánatot sem tudsz kérni? Erre szerintem ne legyél. Ha fontos lenne már megtetted volna.
2016. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálod, magadba fogsz elporladni ott ahol vagy. Ha azt akarod hogy veled legyen, el kell fogadnod hogy te vagy a hibás, és ezt ki is kell mondanod neki. Ha nem teszed meg akkor nem valószínű hogy ezután a semmitől javulna a viszonyotok
2016. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért vagy büszke?? Ez inkább szégyen hogy a büszkeséged nem engedi
2016. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!