Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnomel osszevesz...

A legjobb baratnomel osszevesztem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a legjobb baratnomel akivek masfel eve ismerjuk egymast nagyon osszevesztunk az en hibam miat,nekem nagyon szornyu volt egy idoben (akor halt meg anyukam apukam meg nagyon peteg lett es tesvereim egyaltalan nem torodtek velem pedig szoktak es megvertek megfenyekedtek bantalmaztak,a suliban mindenki utal kihasznalnak us ott is megvernek,tanaraim is utalnak egy par kivetelel es minden nap megyek szpiholugoshoz)na es abban az idoben elkezte magad vagdosni es nekem azt monta semi baja minden csodas es kuldot kepet a karjarol hogy vagdosa magat nekem ez nagyon sok volt es egy embernek elmontam akit utal de akor meg nem tudtam es tole kertem segitseget es most megtudta es ezert haragszik ram

Mit tegyek legyszi gyorsan valaszokat

14 l


2015. márc. 7. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Es bocsanatot kertem mar
2015. márc. 7. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Beszélni kicsi magyar? Lenni külföldi?
2015. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
gondolom nyolcadikas vagy, sz*rd le, 3 hónapot kibírsz valahogy és úgyis mész másik suliba. Amúgy miért mondtad el annak akit utál hogy vagdossa magát? :D mit hittél hogy ezért nem fog haragudni? amúgy a hülye barátnőd meg minek vagdossa magát 14 évesen? :D nem tudom én elkerülném az ilyen embereket... Keress másik barátokat aztán legközelebb fogd be a szád.
2015. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kibékültök, ha bocsánatot kértél. Ha pedig nem, akkor nem is volt igazi barátnő. Hidd el, akad másik, aki megért, hamarabb mint hinnéd.
2015. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg irni, fogalmazni, kozpontozas stb. stb. stb....komolyan! 14 evesen "peteg" omfg
2015. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kulfoldi

Nem osztalytarsam tobb mint 50 km re lakik tolem

Akor meg nem tudtam hogy utalja es nejkem nagyon jo baratnom,es edig mindig fel nap utan kibekultunk betig nagyobb baj is volt pl.a halat megoltem de akor is kibekultunk

2015. márc. 7. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok az írása miatt, biztos telefonról írt. Ott pedig köztudott ugye, hogy a szöveg beírásakor a rendszer önálló életre kel, és nem hagyja, hogy végignézzük, milyen ökörségeket írtunk a beviteli mezőbe.


Őszintén szólva én hanyagolnám ezt a kapcsolatot. Nem elég, hogy ennyi rossz történt/történik veled, erre kerítesz magad mellé egy olyan embert, akinek enyhén szólva valami beütése van (ne mondd, hogy aki vagdossa magát, az normális). Ez most számodra probléma, de lehet, hogy tíz év múlva már a nevére sem emlékszel, főleg, ha máshol tanulsz tovább. Jegyezd meg: a családunkat nem választhatjuk meg, de a barátainkat igen. Keress inkább olyan barátnőt, aki kiegyensúlyozott, mert még a végén te is elkezded vagdosni magad...

2015. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Veru10 ***** válasza:
Azért vesztetek össze mert vagdossa magát? Szerintem ezzel ne foglalkozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell azért bántani valakit mert nem ír helyesen-.- Valószínűleg telefonról írta és szerintem ez a legkisebb problémája. Sajnálom ami történt veled:( nem lehet könnyű. Vágdossa magát és szerintem úgy van vele hogy neki is problémái vannak mint neked csak neked sokkal nagyobbak. Ha egyedül érzed magad akkor nekem írhatsz nyugodtan:) szívesen meghallgatlak és próbálok tanácsokat adni. Szóval szerintem egy ideig ne foglalkozz vele, majd egyszer csak észreveszi magát és újra jóban lesztek:)
2015. ápr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!