Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban láttam egy macskát ami elkapott egy egeret és a lábai között szorította. Mit jelent ez ?

2017. nov. 13. 09:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi extárt, nem kell minden álmot komolyan venni, ez az én véleményem.(habár dolgokba szoktam dolgokat bele magyarázni de erre nem tudok értelmeset mert nem szoktam értelemes dolgokat xD)
2017. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet agresszív veled a barátnőd szexuálisan.
2017. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KulGery ***** válasza:

Múltkor néztem egy filmet. Arról szolt, hogyan vadásznak a macskák egérre. Vagy 10 percen át pontosan így játszott a macska az egérrel. Elkapta egyik "kézzel", majd másik "kézzel", majd két kézzel fogta, majd a lábaival is...

Lehet hogy álmodban elgondolkoztál azon hogy a nagy halak bekapják a kis halakat. A kérdés hogy te nagy hal vagy, vagy kis hal?

2017. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!