Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a kettő álmom?

Mit jelenthet ez a kettő álmom?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban aki tetszik

Egyszer beszeltem vele facebookon egy 5-10 percet hülyeségekről és ennyi.

Aztán aznap vele álmodtam , hogy jön felém és osztálytársam felé,köszönünk neki, de ő lekapott és éreztem álmomban a csókját.

Utana 2 napra rá elmentem barátaimmal este inni, és ez a srác is ott volt, és legiszevesebben odamentem volna és lekaptam volna de inkább csak beszélni akartam vele mert az is kellő boldogság lett volna de nem tehettem(hosszú és lényegtelen) meg nem is mertem

Aztán haza mentem később és megint vele álmodtam és ugyan úgy csókról álmodtam, hogy erről beszélünk, de mielött egy idő után megcsókolt volna felkeltem.

Ez volt az utolsó álmom vele, (pentek/szombat)

Azóta semmi

És nagyom foglalkoztat hogy ennel mi lehet a jelentése vagy valamj



2017. nov. 15. 20:16
 1/2 anonim válasza:
Velem is volt ilyen.Bizonyara egyfolytaban o jar a fejedben es ezert ter vissza az almaidban is.
2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szerencsi Viktória ***** válasza:

Semmi különöset. Tetszik neked.

Az álomban nincs semmi misztikus, az agy ekkor dolgozza fel, rendszerezi a nap közben kapott rengeteg információt.


Szedd össze a bátorságod, és beszélj vele:)

2017. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!