Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízis nem tudom...

Alvásparalízis nem tudom eldonteni hogy almodtam-e vagy ez tenyleg az lenne?

Figyelt kérdés
Szoval ma este egy olyan dolog tortent hogy ugye haton fekve votlam es egy masodpercre kinyitottam a szemem mert halottam valamit es ott lattam egy ilyen fekete bastyas szeru valakit de nem lattam az arcar ekkor o egy nagyot fujt ram es megijedtem es becsuktam a szemem utanna probaltam megmozdulni de ugye olyann erzes volt mintha le lennek kotozve vagy oda lennek ragadva az agyra jo utanna hallottam halk hangokat aztan egyre jobban halottam mig a vegere olyan hangos votl mintha mar a fulemnel lett volna a zaj egy kis ido utan vege lett es oldalamra fordultam hogy ne tortenjen megint ilyen es utanna megint azt vettem eszre hogy nem tudok mozogni es ez 2szer megtorten vagy 3 szor es utanna alig birtam elaludni mert mindig arra torekedtem hogy nehogy haton fekudjek xd

2017. dec. 9. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Alvásparalízis
2017. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az.

Ne részegeskedj, és lehetőleg ne legyél hullafáradt, amikor lefekszel.

Vagy menj orvoshoz.

2017. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert!
2017. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!