Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor elhangzó kérdés:Mit...

Sokszor elhangzó kérdés:Mit jelenthet az álmom? 14/L

Figyelt kérdés

18-20 éves voltam, volt egy pasim, akivel nagyon szerettük egymást. Valami háború vagy mi volt, ő pedig katona volt. A háború előtt egy barátjával(fiú) egy házba kellett mennem, mert ott biztonságba vagyunk. Egy udvaron harcoltak, és az udvar mellett volt az a ház, ahol voltunk. Vége lett, "mi" győztünk. A katonák, köztük a pasim is elmentek valahova, a házban maradtam azzal a baráttal. Miután ugye azthitte az ellenség h elment mindenki, felgyújották a házt, amibe mi voltunk. Egy óriási festményt tartva magunk elé kimentett a barát, és üldöztek minket (az az ellenség).Nem kaptak el.

Aztán visszamentem arra az udvarra,és a pasim a kerítéshez volt láncolva, engem meg vmi török császár v. mi (hadvezér is lehetett, nemtudomki, de valaki akinek nagy rangja van) megfogott, és mondta hogy hozzak papírt meg valami zsinórt. kérdeztem miért, mondta hogy miért? (szexre) {EZT ÉN SE ÉRTEM H MINEK AHHOZ XD NYILVÁN GUMINAK XDDDD} . meg mondta h ha nem hozok, akkor megöli a pasimat, így hoztam. Amikor visszaértem, a pasimmal kb. 2 percet beszéltem, {nemtudommit} aztán be kellett mennem a szobájába (töröknek v. nemtomminek) meg sírtam, a pasim meg szomorúan nézett utánam. Aztán amikor beértem a szobába, az a török feküdt az ágyba 3 qrvával.Be kellett nekem is feküdni az ágyba -->> Aztán felébredtem.

Ez mit jelenthet?Vagy csak vmi sima álom?? azt tudni kell rólam, hogy az ilyen háborús dolgokat szeretem, és sokszor arról álmodok, h 23éves vagyok, van egy fiúm aki katona, és megy harcolni értem, meg stb.. (mint látszik 1920körül szerttem volna élnixD) tudm hogy ezek szörnyű dolgok meg minden. és bánt hogy ez biztos hogy nem fog teljesülni, mert már több háború nem lesz amit az ember vív. Csak atomháború lesz max, azt meg senkki se éli túl..

Valami elemzés? :Pp


2010. jún. 7. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, előző életedből néhány kép. Vagy pedig túl sok ilyen filmet nézel. :)
2010. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tetszik az álmod, mint 1 háborús film!:D
2010. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Krúdy Gyula álmoskönyve szerint a:

Háború. háborúba menni:öröm

2010. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HÁBORÚ - Alkalmazkodni kényszerülsz.
2010. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BARÁT-Női álomban jó barát, olyan, aki csak haver jelenti a barát valamelyik ismerősét, akire ébren nem mersz gondolni.
2010. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat év múlva lesz egy pasid és támad a török... :D


"mert már több háború nem lesz amit az ember vív"

A világban jelenleg is több helyen folynak háborúk. Mind atom nélkül. Polgárháború is lehet, ahol meg eleve ki van zárva a tömegpusztító fegyver (ott a hatalom megszerzése a cél, nem a nép kiirtása).

2010. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)


Elsőnek: hiszek a lélekvándorlásba, lehet ^^. de jó is lehetett nekem... (= // nézek olyan filmeket.múltkor is a suliba megnéztük a pearl harbor-t, egész délután utána az járt az eszembe, szinte teljesen elvarázsolódtam.nem tudtam semmire odafigyelni, a film járt az eszembe. de sokféle filmet nézek, és eddig egyről se álmodtam, pedig pl. a paranormal activity után is azthittem h démon jár a lakásba xDDD


másodiknak:

amikor reggel felébredtem, én is azthittem hogy na most láttam egy jó filmet (= . lehet h írok ebből könyvet, sikeres lennék xD


Harmadiknak: ezt most nem értem. akkor én most "örömteli vagyok" ?? az a bajom, hogy semmit se tudok megfogalmazni egy szóba. így az álmoskönyvet nem is értem :)


Negyediknek: hát ez igaz... ://


Ötödiknek:nem merek gondolni? hmmm..talán ebbe is lehet valami..talán..nemtudom..elvégre ha nem merek rá gondolni, akkor nem is tudhatnám, nem? :)


Hatodiknak: jaja 6 év és támadnak a törökök xDDD

Hát ez igaz.. ezekre őszíntén szólva nem is gondoltam..(:

Akkor rátok hozok egy kis polgáráhborút :PP

2010. jún. 7. 16:46
 8/8 A kérdező kommentje:
hmm?:DDD
2010. jún. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!