Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Te miket álmodtál már meg előre?

Te miket álmodtál már meg előre?

Figyelt kérdés

Megálmodtam több vizsgám sikerességét, néha konkrét eredménnyel. Néha eseményeket, költözést, jóval előre megálmodtam. Családtag halálát is, pontosan azét, aki itthagyott minket.

Valaki régen azt mondta nekem, hogy ez mind csak deja vu, ezért már 10 éve naplót vezetek.

Sok dolgot megálmodtam már, amik nem teljesültek be még, vagy annyira irreálisnak tűntek, hogy elkőnyveltem úgy, hogy nem is fognak.

Az egyik legérdekesebb ilyen szürreális álmom valamikor 2015 elején volt. Akkor olyat álmodtam, amit nagyon hülyeségnek és valószínűtlennek tartottam. Akkor azt álmodtam, hogy egy piros autót fognak az űrbe kilőni. Álmomban ült az ürben lebegő autóban valaki és már csak ezért is csak az álomgenerátorom véletlenszerű kreálmányának vettem. Az űrben mit keresne egy autó, abba hogy kerülne ember? A Vákuumban?

Később, amikor azt olvastam, hogy egy amerikai cég tényleg ezt tervezi, nem vettem komolyan. Amikor hetekkel ezelőtt tényleg megcsinálták, akkor megdöbbentem. Fellőttek egy piros cabriot, a vezető ülésre egy bábut tettek.

Vannak még hasonló álmaim, ezek szerint azok is megtörténhetnek?



2018. febr. 23. 10:51
1 2
 11/13 flying whale ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál kedves kérdező. Még érdekelne, hogy kb mióta vannak ezek, elkezdtél valamit másképp tenni az életedben, hogy ez kialakult, vagy születésed óta tapasztalod ezeket?
2018. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megálmodni, csak egy dolgot álmodtam meg: az örökbefogadott fiamat, hogy hol van - nyílt örökbe fogadás volt és a terhessége elején megismertem már a kismamát aki örökbe adta nekünk, pedig alapból a titkos örökbe fogadást választottuk, de az álmom miatt változtattunk ezen.. tudtam, hogy nem véletlen az álom , a fiam üzent nekem, hogy ott találom őt és ő hozzánk szeretne jönni :)

Nagyon ritkán emlékszem az álmaimra, megérzéseim viszont vannak, csak úgy jönnek a gondolatok aztán azt veszem észre, hogy meg is történnek..

2018. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a reggelit szoktam megálmodni, azt is, hogy mikor fogok felébredni, de előfordult már, hogy gyógyszeripari vívmányokat is megálmodtam pár évre előre.
2018. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!