Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtál már halott rokonoddal...

Álmodtál már halott rokonoddal, ismerősöddel?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor külsőre úgy nézett ki mint életében? Esetleg volt valami eltérés akár magasságban, hajban, testalkatban vagy tényleges életkorban?


Én eddig kétszer álmodtam halott rokonnal (nem ugyanazzal) és rögtön feltűnt egy dolog. Kíváncsi vagyok, hogy más is így látja-e őket álmukban. Ha megírjátok akkor én is megírom mit fedeztem fel :)


2018. márc. 8. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha. Viszonylag gyakran. De mindig úgy néznek ki, mint amilyenek a valóságban voltak. Úgy is viselkednek. Általában rá is jövök álmomban, hogy már meghaltak és nem kéne itt lenniük.
2018. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen , és ugyanúgy néztek ki ahogy az emlékeimben.
2018. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Úgyanúgy néztek ki mint amíg még éltek.

2018. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon sokszor álmodom elhunyt rokonaimmal, sőt sajnos egy barátnőmet is elvesztettem és heti-havi rendszerességgel "meglátogatnak".


Mindig valamilyen üzenetet mutatnak, pl jól vannak, jól érzik magukat, kisimultak, de volt már rá példa hogy egy bajtól óvtak. Gondolhatnak bolondnak, de én hiszek a lélekvándorlásban.


Tehát nálam nem néznek ki ugyanúgy mint mikor eltávoztak. Kisimultabbak, fiatalok, tényleg ragyognak.

2018. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én még nem, de állítólag anyum már igen, a papámmal, és úgy nézett ki, mint amikor utoljára látta
2018. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!