Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A halott kutyámmal álmodok,...

A halott kutyámmal álmodok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy elvesztettünk egy gyönyörű 8 éves németjuhászt...kullancscsípésben halt meg, sajnos már az állatorvos sem tudott segíteni rajta...Amit tudni kell róla, hogy nagyon kötődtem hozzá, minden nap labdáztunk, tanítottam, jó kutya volt...

Eddig nem álmodtam vele, de hetek óta van egy visszatérő álmom vele kapcsolatban, miszerint őa haláltusáján van már, én pedig szorítom a mancsát és csak sírni tudok...az ő szeme is olyan mintha sírna...nagyon keserűek az ébredéseim ilyen álmok után...szerintetek mit jelenthet?



2018. márc. 15. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hiányzik neked :(
2018. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, nagyon kötődtél hozzá, 8 éven át. Nincs abban semmi meglepő, hogy álmodsz róla.
2018. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Az már érdekesebb, hogy most miért álmodsz vele, ha egy évig nem, bár ez meg olyan, hogy én is voltam már úgy, hogy egy régi ismerősről álmodtam napokig, akivel évek óta nem találkoztam és addig az álmaimban sem bukkant fel. Nincs mindenre magyarázat.
2018. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Nincs esetleg egy beteg háziállatod, aminek az elvesztésétől félsz? Esetleg egy családtaggal, vagy ismerőssel való kapcsolat van megszűnőben. A kutya a veszteségérzést szimbolizálja.
2018. márc. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy morbid leszek, de élt, tök jó volt minden, de meghalt és kész vége. Ne foglalkozz vele, és jól fogsz kelni minden nap.
2018. márc. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Utolsó..nem foglalkozom vele nap mint nap, tudomásul vettem, hogy nem vagyunk élet s halál urai...Mostanában álmodtam nagyon sokat vele minden előzmény nélkül!

2018. márc. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!