Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon félelmeteset álmodtam,...

Nagyon félelmeteset álmodtam, mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy borús, felhős idő volt és az utcánk mellett egy nagy emelvényen egy akasztófán lógott egy halott férfi... Szinte fölém tornyosult, úgy kellett rá felnéznem, olyan magas volt az akasztófa. A nyakán ott volt a kötél, viszont háttal lógott nekem, egyszerűen nem mertem megnézni az arcát, mert állítólag egy halott ember arca olyan más... Egy átlátszó zacskót húztak az egész testére, hogy "tovább elálljon" és meg lehessen nézni, oda lehessen menni leróni a kegyeletet. Egy férfi térdelt előttem, arccal leborulva a földre és fájdalmasan morzsolgatta a földet, látszott, hogy közeli hozzátartozója lehetett, talán a testvére. Aztán mikor a közelből megszólalt valami "Enya-féle" zene, minden egyes nagyobb ritmusra feljajdult és sírt keservesen, hogy "MIÉÉÉÉRT???" Mindenki aki ott volt, a zacskónál fogva fordítgatta meg a halottat, hogy arccal felénk legyen, de én akkor felpattantam és ijedtemben elrohantam, oda se néztem többet...
2010. jún. 12. 06:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!