Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az exemmel...

Mit jelent ha az exemmel álmodtam?

Figyelt kérdés
Akiről már 7 éve azt sem tudom él e még, semmit nem hallottam felőle, haragban váltunk el, azóta sem beszélünk nekem 5 éve kapcsolatom van de az este vele álmodtam. Azt hogy újra összejöttünk ( szexelünk is) szerintetek ez mit jelent? Normális válaszokat légyszi ( amugy ha ez számít nem vele vesztettem el a szüzességem, hanem a jelenlegi pasimmal, szóval az exemmel a valóságban sosem voltam úgy együtt. És most mióta ezt álmodtam kicsit hiányzik is és előzött ez a "vissza akarom kapni" érzés. Pedig utálom....

2018. ápr. 10. 12:31
 1/5 anonim válasza:
Csak mind össze annyit jelent, amennyi érzést tulajdonítasz neki. Az álmok mély érzésekből jönnek fel, ami kivetül egy képbe, amihez érzel. "Érzésen alapul minden. Ilyenkor dolgozod fel az információkat." Lehet azt mondod, te így a hétköznapokban nem gondoltál rá, de belül mégis feljött egy érzés ami miatt ezt álmodtad. Szóval természetes hogy így érzel hiszen a te saját agyad alkotja meg a képeket érzéshez társulva. Ez teljesen normális hogy adott neked egy "érzés hullámot", hogy (mint írtad: vissza akarod kapni).
2018. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyszerűen csak kanos vagy, és mivel más pasi rad se néz, így próbálsz kompenzálni.
2018. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2:Azert, ha 5 éve van masik párja, ez nem túl valószínű.
2018. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ketteske! Elárulom, hogy özönlenek utánnam a pasik, megnyugodhatsz ;) ( az már más kérdés, hogy a párom miatt nem foglalkozom velük...)
2018. ápr. 11. 22:29
 5/5 anonim válasza:
Nem bántó akartam lenni, csak nálam ez így volt, megmondom őszintén:D De akkor szerencsés vagy, próbáld inkább az exed gondolatát a múltba száműzni, hátha úgy konnyeb lesz:)
2018. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!