Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az oka a folytonos rossz...

Anomin kérdése:

Mi az oka a folytonos rossz álmoknak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni.

A barátom már egészen kicsi kora óta folyamatosan szinte minden este rosszat álmod és ezek az álmok mindig valamilyen kínzást, halált, vagy valami nagyon halál közeli eseményt ábrázol. Felkelni viszont nem tud belőle csak ha meghal álmában vagy valami nagyobb külső hatás éri.


Nem nagyon szeret lefeküdni aludni, de ha mégis elalszik akkor nagyon hamar a REM fázishoz ér (álom szakaszhoz), ma például egy két percre szunnyadt el és arra riadt fel h fuldokol mert azt hitte vizbe esett.

És részletesen emlékszik az álmaira miután felkelt.

Van mikor előre megálmodja a dolgokat.


Próbáltam utána kutakodni de nem sok mindent találtam, ha esetleg került már ilyen helyzetbe valaki vagy hallott már hasonlóról szivesen várom a hozzászólását/véleményét.

Szeretnék erről többet megtudni.



2018. máj. 20. 22:55
 1/4 anonim válasza:
0%
Egyedül vagy ilyen hülye, hogy hiszel ebben, vagy fogják a kezed?
2018. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami gyerekkori probléma áll az ilyenek hátterében, amit nem dolgozott fel, lehet, hogy nem is emlékszik. Én javasolnám, hogy menjen el ezzel szakemberhez, pszichológushoz akár.
2018. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, részletesen emlékszem az álmaimra, és megálmodom a jövőt. Meg kell tanulnia felébredni belőle és kontrollálnia magát. Legyen erős és bátor.


Én rosszat álmodtam, halálról, és már annyira nem hat meg, hogy nevettem álmomban.:D


De nekem is volt olyan időszakom, amikor túl sok rossz álmom volt, akkor foglalkoztam a démonokkal. De nem félek tőlük. Azért én vettem egy álomfogót, ami mai napig az ágyam felett van. Vagyis azóta folyamatosan veszek álomfogókat. És előtte befüstölöm őket.


Lehet készíteni saját kezűleg is, úgy talán hatásosabb is.

Mivel a te verejtéked van rajta, mármint a srácodé:D

2018. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az első kommentelőnek üzenem hogy álmodni mindenki álmodik..nem vagyok az a hiszékeny fajta, de mikor már nyöszörög álmában meg kiabál meg remeg nem valami nyugtató dolog..és egy kicsit aggaszt mikor ugy riad fel h majd megfullad, nem tul kellemes remélem megérted c:

2018. máj. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!