Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban volt egy ismeretle...

Az álmomban volt egy ismeretlen lány. De ki ő?

Figyelt kérdés
Eddig még csak egyszer volt barátnőm, ezért is furcsa nekem. Az Ált. Iskolába játszódott, de úgy, hogy nem csak az Ált. Iskolás osztályomból voltak ott, hanem a középsulis osztályomból is. Az egész úgy kezdődött hogy bent voltunk egy órán és amikor vége lett kiültünk a folyosóra.Odajött egy ismeretlen lány és valamivel megdobott, megkérdeztem ismerik e?Azt mondták nem.Rá is hagytam, de aztán megint oda jött és mondott valamit, nem emlékszem h mit.Most jöttem rá hogy magy hülyeség az egész

2018. jún. 23. 12:01
 1/2 anonim válasza:
Nincs honnan tudjam hogy ki ő :D, csak érdekes tapasztalat hogy nálam amelyik lány nyomatékosabban megjelent álomban, abba idővel mind szerelmi kapcsolatot folytattam xD.
2018. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lány neve Dorka. 236 évvel ezelőtt élt, azóta szellemként szipolyozza áldozatait álmukban.
2018. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!