Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam, mit...

Nagyon rosszat álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Délután lefeküdtem aludni és azt álmodtam, hogy a kertből nézünk hatalmas tüzijátékokat, de fényes nappal van,ezért a tüzijátékból nem láttam semmit csak az égen lévő korom fekete füstöt. Aztán átment egy következő álomba. A teraszon állok és az ég vér vörös. És nagymamám mondta, hogy indulni kéne a temetésre (nem tudom kiére), de én nem szeretnék, mert a vörös eget szeretném bámulni. Bementem a fényképezőgépért, hogy lefotózzam, de mire visszaértem az ég beszürkült, befeketedett. Itt keltem fel izzadtan és rémülten. Szépnek hangzik a vörös ég így leírva, de az álmomba félelmet keltett bennem nagyon, úgy ahogy a tüzijáték füstje is. Ez mi lehetett? Ha van valaki hozzáértő az kérem segítsen megfejteni. Köszönöm. :)

2018. jún. 26. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy boldognak kellene lenned. Ugyanis elég kevés ember engedheti meg magának, hogy kedd délutánonként szunyókáljon.
2018. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyi jött le a kérdésből? Háromnegyed 6-kor tettem fel a kérdést, közvetlen ébredés után. 1 órácskát aludtam. Nem tudom irigy vagy e, hogy "kedd délután" lehajtottam a fejem 5 óra fele? Keress más munkahelyet, ahova reggel 6-ra kell menni, akkor kettőkor végzel és te is lefeküdhetsz "kedd délután" 1 órácskát :D Abban igazad van, hogy elég rossz a közérzetem már évek óta. Nyomaszt az élet, vagy nem tudom, hogy írjam le.
2018. jún. 26. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó.De inkàbb nem mondok semmit.Nem akarlak ijesztgetni.
2018. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, leírnál kérek? :)
2018. jún. 26. 20:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam. Leírnád kérlek?×××
2018. jún. 26. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Az égen a füst, a vörös ami elfeketedett..Ezek külön külön is lehetnek rossz előjelek.De még ijesztőbbé teszi amit mamàd mondott az àlmodban.Nekem rossz érzésem volt ahogy végigolvastam.

Az én àlmaimban a füst többnyire rokonsàgon belüli halàlesetek vagy egyéb bajok előrejelzője szokott lenni :(

2018. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy van benned egy félelem (veszekedéstől, vitától, haragtól, hogy valaki agresszív veled?) és ez jött fel az álomban.
2018. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A 6-os válasza nagyon megijesztettél. Remélem nem következik be semmi ilyesmi.

7-es válaszoló: Ami azt illeti, nagyon félek a világtól, emberektől. Betegesen ez a folyton "ki mit gondol rólam?" gondolat van mindig bennem.

2018. jún. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!