Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa szemüvegtöréses álom?

Figyelt kérdés

Igen furát álmodtam este.

Azt álmodtam, hogy az egyik kolléganőmmel állok a húspult mögött (én hentes vagyok, ő másik osztályon dolgozik a valóságban). Ő ad nekem 3 puszit arcra, se szó, se beszéd nélkül, csak úgy spontán. (Nem, nem vagyok szerelmes a kolléganőmbe, és nem is tetszik..) Nem is értem, hogy miért. Utána gyalogolok vele az utcán, este az esőben. Aztán megbotlok, de nem esek el, viszont a szemüveg leesik rólam, és ripityára törik. Felszedem a törött szemüvegek darabjait. Aztán az álomnak vége.



2018. júl. 14. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A kolléganőd hasznosnak (3) és szépnek (puszi) tartja a munkádat (húspult mögött). Érdeklődik irántad (este gyalogolok vele) szenvedélyesen (eső). Ez téged elbizonytalanít (megbotlok) és nem akarsz róla tudomást venni (szemüveg eltörik).
2018. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!