Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy pár napja a papammal almodok, aki lassan 5 éve, hogy itt hagyott minket. Mindig is mélyen és rosszul érint ez a téma, mert nem volt alkalmam elbucsuzni tőle és rettentően hiányzik. Már jo párszor álmodtam vele, és szinte mindig ugyanaz a szituáció volt: bejött az ajtón és mosolygott. Az utóbbi napokban egyre többet álmodtam vele, és mindig ugyanez volt, hogy bejött az ajtón (a helyszín mindig az a ház, ahol a kiskorom nagy részét töltöttem, a papáék háza). Mamám is álmodta már ezt, hogy bejött az ajtón, de mit jelenthet?

2018. júl. 26. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges hogy elbucsuzik ( foleg azert mert a nagymamad is almodta ezt ) hogy vegre elengedhetsd es bekere leljen az ő es a te lelked is. Sajnalom es reszvetem.
2018. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehetőséget ad hogy elbucsúzz tőle.

azt jelenti amit.

2018. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is részvétem! :(

Szerintem az első válaszolónak igaza van


Szerintem, azért jön mindig vissza mert úgy érzi hogy el kell búcsúznotok!

De mivel neked nagyin hiányzik, azért tér mindig vissza. Vagy mert még valamit el szeretne mondani neked / vagy mutatni.


Viszont azt nem tudom hogyha 5 éve távozott el, akkor miért csak most tér vissza Akár álmaidban Akár lélekként.

Viszont ha a mamád is álmodott már ilyeneket akkor szerintem mondani / mutatni akar.


Remélem tudtam segíteni

2018. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2018. júl. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!