Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő alom? Kezd az őrületbe kergetni

Figyelt kérdés

Kb 3 hete kezdtem azt álmodni ,hogy egy óriás házba vagyok és ki kell jutnom de valahogy mindig csapdába kerülök

És úgy heti 2-3x mindig ez volt az álmom majd tegnapelőtt és tegnap tovább folytatódott ez az álmom ahol már szeretteim haltak meg , és nincs kijárat a házból

És ahogy vissza alszok ugyanezt álmodom

De úgy érzem kezdek beleorulni

A ház ahol játszódik az almom egyáltalán nem ismerős , viszont már ott van a mindennapjaimban



2018. dec. 25. 14:46
 1/4 anonim válasza:

Izgalmas.

De egyébként ha tudod, hogy álmodsz használd az erődet,és üsd ki az a retkes falat vagy tetőt.:D

2018. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ezek a visszatérő álnok jelentenek valamit nem véletlenül jonnek. Kapcsolatban áll az életeddel a valóságban. Szerintem a tied arra utalhat hogy nagyon félsz valamitől. Bar lehet hogy csak tudat alatt. Nekem is volt mar vissza térő álmom de elmúltak, szerintem neked is elfognak elobb utóbb.
2018. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ezek az álmok azért vannak és azért is ismétlődnek, mert az életedben vannak olyan problémák, amelyek mindennaposak és meg kellene oldanod. Ez akármi lehet, nem szabad az ilyen álmoskönyveknek, meg ezeknek a baromságoknak hinned.


Valószínűleg egy kicsit az életeden kell változtatni, mert azt jelzi a szervezeted, hogy valami nincs rendben. Abban kell keresni ilyenkor a problémát, ami a legtöbb stresszt okozza. A rossz és/vagy visszatérő álmok a stressz miatt alakulnak ki. Vagy persze a kialvatlanságtól.


Szerencsére ezen lehet változtatni. Nekem is volt visszatérő, rossz álmom, de egy munkaváltással ezt meg tudtam oldani, mert nekem ez jelentette a legnagyobb stresszt.


Remélem, hogy megtalálod az ebből kivezető utat. :)

2018. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokszor nézted meg a Vaksötét c. filmet
2018. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!