Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Na ezt az álmot fejtsétek...

Na ezt az álmot fejtsétek meg!? :D Érdekes!

Figyelt kérdés

Most álmodtam. Érdekes lesz :P


Először is a sulimba volt valami nagy rendezvény, buli, és nekem nem volt kedvem menni, de anyum & bátyám elmentek és ott táncikáltak :D

Amíg anyuék távol voltak, otthon meg valami alien-invázió lett, harcoltam az alien-ekkel (soha nem néztem alien-es filmeket!!:D). Aztán a következő kép az, hogy egy sötét csatornában vagyok, csomó más állattal együtt, mellettem azt hiszem a Madagaszkárból a Marty (zebra) volt és ordított, hogy krokodillá változott. Odanéztem, és tényleg. Utána már a lakásban voltam csomó oroszlánnal, krokodillal (de nem bántottak konkrétan), egy oroszlán vagy kroki le akarta harapni a karomat. Én meg mondtam neki, hogy inkább hozok neki egy majomkezet :D

Kimentem az udvarra a málnabokorhoz, és leszedtem egy zöld éretlen málnaszemet csumástól, és emlékszem, hogy az álmomban úgy gondoltam, hogy ha kiszedem a csumáját abban lesz egy majomkéz vagy majom.. és közben panaszkodtam anyumnak, hogy nincs szívem szegény majmot odaadni annak a vadállatnak. Aztán kikiabált a házból a kroki vagy oroszlán, hogy nem kell, már talált egy majmot.

Ekkor keltem fel.


Na ezt meg tudja nekem fejteni valaki?:D


De még a suliban, ahol az a táncikálás volt, felülnézetben láttam mindent: 2 teremben voltak zongorák, hegedűk, onnan szólt a zene, 2 másik teremben meg táncoltak tök szépen. Nagyon tetszett.


Mindezelőtt meg álmodtam még valamit, hogy találkoztam volt o.társakkal, egyik varrt/kötött valami tök szép rongybaba féleséget, de még a lába nem volt meg de én elkönyörögtem tőle a babát, hogy adja nekem, mert nagyon tetszik. És odaadta, de érdekes módon nem attól a volt o.társamtól, aki tényleg csinálta.. érdekes.

Meg kiderült, hogy pár volt o.társam már elköltözött otthonról, és albérletben laknak itt-ott.


Ennyi.


Köszönöm, hogy elolvastad! :)


21/L


2010. júl. 1. 09:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki elolvassa legalább kommentálja valamivel. Kíváncsi vagyok! :D
2010. júl. 1. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...XD

Én nem értek az álomfejtéshez de szerintem valami összezavarodottságot jelenthet. :D Legalábbis én összezavarodtam tőle.xD

2010. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nem nézted véletlenül hétvégén a Dr. Dollitle-t a TV-ben???

XD

Nekem nagyon tetszik, én is szoktam ilyen baromságokat álmodni!

2010. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak belenéztem abba a filmbe, de nem hiszem h attól lenne xD De amikor felkeltem és elmeséltem a páromnak szakadt a röhögéstől, hogy valami nincs rendben :D :D
2010. júl. 1. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó nagy baromsáág de az enyéimet nem múlja fölül... engem is támadott meg álmomba kroki a suli elött segítettem a tesómnak kimenni a vízből. Mondtam hogy fusson el én lefoglalom a krokit. A kroki tesóm után ment én meg szaladtam utánuk föluggrodtam a krokira próbáltam megfékezni közbe harapdosoni akart...de a kroki nagyon gyors volt am. :)

Erről az jutott eszembe hogy a barátnőmet az osztálytársunk szokta "kergetni" én mindig segítek nekide azon filózook hogy mért nem felém fut vagymii és ez álmomban is így volt.. a kroki meg mint egy ló (a kedvenc lovam Báró de a legrosszabb is) nagyon gyorsan megy és mindig harapdosni akar meg stb.

2010. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
XDXD Úgy látszik nem csak én álmodok ilyen hülyeségeket :D
2010. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Érdekeseket álmodsz!:)
2010. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hááát....furcsa....
2010. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első benyomásom az volt, hogy te most csak szórakozol velünk...Sajnos vannak ilyenek...De aztán ahogy tovább olvastam, rájöttem, hogy tényleg egy tipikus álom ez, szóval semmi összefüggés, tök baromság...Tehát végül arra jutottam, hogy nem csak én vagyok hülye, más is álmodik semmit jelentő zagyvaságokat. Nem tudom mit jelenthet, a párodnak igaza lehet :D :) Talán majd rájössz akkor, amikor nem is gondolsz rá, vagy marad a déja vu...
2010. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ez jóóó. xD nagyon teccett,feldobta az estémet. :D
2010. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!