Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a brutális...

Mit jelenthet ez a brutális visszatérő álom?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve majdnem ugyanazt álmodtam meg, mint amit most. Nagyon ritkán vannak álmaim főleg ennyire részletesek. Az álmomban akkor is és most is stimmelt az élethelyzetem, teljes mértékben a koromnak megfelelően játszódott az egész. Mindkétszer kértem egy játékbabát anyától, a másodiknál nem örült, mert az álmomban ez az egész majdnem ugyanígy már megtörtént tehát a 10 évvel ezelőtti álmom ott is megtörtént. A sztori: megkaptam ezt a babát, ami elég gyorsan életre kelt, nem féltem tőle sőt kedveltem, barátságos volt,első álmomban barátként közeledett most viszont, mint férfi. Régiben az alakja sima baba volt, a mostani viszont, mint egy rendes ember olyan volt méretre meg kinézetre de sosem láttam még az illetőt. Manipulálni akart édesanyám ellen, elakarta hitetni velem, hogy ő rosszat akar nekünk és ellene akart fordítani még saját magát is képes volt összetörni néhány helyen viszont én erre rájöttem és nem tetszett neki. Anyu egyszer sem volt otthon, amikor felismertem a gonoszságát a babának és telefonon akartam elérni de nem sikerült, mert teljesen elvágta vele a kommunikációt. Itt már nagyon féltem tőle és megakartam tőle szabadulni minél hamarabb, mindkétszer elárulta magától, hogy csak úgy szabadulhatok meg tőle ha teljesen felszabdalom de nem lesz egyszerű dolgom, mert végig eszméletlen kínok közötti hallucinációim lesznek, én ennek ellenére elkezdtem levágni kezeit, lábait, fejét és teljesen apró cafatokra szedtem. Az igért hallucinációk mindkétszer elmaradtak. Egy chip volt a lelke és mindkét esetben megtartottam az összes többi részét kidobtam. A végén jelentettük anyával az esetet mindkettőnél és az, aki megtervezte a bábukat először azt felelte gúnyosan: "Nem változik semmi." Második alkalommal pedig azt: " Ugye megmondtam, hogy nem változik semmi?" Elsőnél 15 voltam kb, másodiknál most 25. Nincsen nagyobb stressz az életemben, mint bármikor máskor, teljesen megvagyok elégedve minden területen vele. Munkám imádom, párkapcsolatilag meg olyan szakaszban vagyok éppen, hogy jelentkezők vannak de várok arra a bizonyos valakire, társasági életem is jobb nem lehetne. Nemrég költöztem vissza anyukámhoz, mert volt egy szakításom+esztétikai műtétem most pedig albérlet helyett lakásvásárlásban vagyok.Boldognak mondanám magam és mégis ilyen álom gyötör, mi lehet az oka?
2019. ápr. 1. 03:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a kinézetén és a közeledésén kivül még az volt a különbség a kettő között, hogy most, amikor eljátszotta, hogy anya összetörte őt volt benne egy kis tükör, ami szintén eltört. Elsőnél ilyesmi nem volt.
2019. ápr. 1. 03:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Kísérlet alanya lennél esetleg? Ez nem tűnik "természetes" álomnak számomra ... inkább mesterségesen generáltnak.


Ezt találtam egyből a te kérdésed után (a címsorban volt a blog linkje.)


[link]

2019. ápr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. kérdés:

Hiszékeny, szervezett vallásra hajlamos egyén vagy?

2019. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
inkább bizalmatlan vagyok és nem, nem tartozom semmilyen vallási csoportba
2019. ápr. 6. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:

a chip a tükör és a "Nem változik semmi." Második alkalommal pedig azt: " Ugye megmondtam, hogy nem változik semmi?" ragadt meg engem,

+

a első álmomban barátként közeledett most viszont, mint férfi.


lehet régen valamiért, megsértődtél, megharagudtál édesanyádra , és a tudatalattidban még ott van, s e kép próbálja a tudtodra adni. (még ha a korodnak is megfelelő voltál is álmodban, a játékbaba miatt akár egy 5 éves korod béli probléma lehet)



szokták mondani, az álmodban minden s mindenki te vagy, s e miatt csak te tudod megfejteni az álmod VALÓDI jelentését.


szóval ez alapján azt mondom ne csak az álom hasonló nézd meg, hanem az azt megelőző időszak (nap, hét) hasonlóságait is. te-15 "ő"-sima baba, te-25 "ő"-rendes ember

2019. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!