Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek ha nem tetszik a...

Mit tegyek ha nem tetszik a horoszkópom?

Figyelt kérdés
A tibeti horoszkópom a víz elemű rák, aki gyenge, állandóan sír, érzékeny, emellett kiválóan manipulál, csal, de én haragszom ezekre a tulajdonságokra, én nem ilyen vagyok, rám férfiasabb horoszkóp illik, nem vagyok ilyen puhány sírós primadonna, csak azt nem értem apám oroszlán, muter nyilas én hogy lettem rák és hogy lehet-e változtatni ezeken a jegyeken.
2019. aug. 13. 16:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én meg elhittem neki, naiv balfácán létemre
2019. aug. 13. 20:35
 12/16 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik akkor emeld fel a bolygók minőségét és máris jobb olvasata lesz.
2019. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A tibeti horoszkópom víz elemű rák"

Ez értelmezhetetlen.

Olyan, hogy rák horoszkóp nincs. Indiai, nyugati, kínai horoszkóp van.

Milyen jegyben áll a Napod? A Holdad? Az aszcendensed?

De még ha ennyi adatot is szolgálatnál, az is kevés lenne, mert önmagában ezek sem nagyon értelmezhetőek, mert ezeken kívül még számtalan faktor van.

2019. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kinyulok😂😂😂😂
2019. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem hátrány, ha egy férfi érzelmes és mélyérzésű. Sőt! Ebben a világban nem hátránynak kéne ennek számítania. Csak a megfelelő partnert kell megtalálnod, aki értékeli, hogy mélyérzésű és lelkis ember vagy.

Skorpióként megértelek, mert mindkét jegy vízjegy, vagyis telis tele vagyunk érzelmekkel, gyötrő gondolatokkal és a lelkünk hatalmas. Igaz, hogy manipulatívak vagyunk és sokszor negatívak és önsanyargatóak, de minden embernek és jegynek megvannak a negatívumai.

Húgom is rák napjegyű és nála jobb embert nem ismertem még a világon.

A hangulatemverséget és a manupulációt le lehet vetkőzni, én is teszek érte, ne bánkódj ezen, legyél büszke magadra és arra aki, ami vagy.

Akik illenek hozzád és megértenek szerintem: skorpió, bak, bika, szűz és talán még a halak jegy szülöttei.


Békélj meg önmagaddal! :)

2019. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dugd fel a seggedbe
2019. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!