Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mai vilagban egy nyilas...

A mai vilagban egy nyilas talalhat maganak eletre szolo part?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 17:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

6# vagyok :) nem problemas igazabol mintha a lelkitarsamra talaltam volna. Az aszcendensunk is megegyezik ebbol adodoan 1-etlen egy gond van. Az akaratossag es a birtoklasi vagy. Ettol eltekintve tokeletes minden. Es ebben a kapcsolatban rajottem, hogy megis tud huseges lenni az a kis megkergult nyilas :) nekem a merleg tul hangulatfuggo es idegesit hogy alandoan harmoniat akar kialakitani. A bakok mintha tolem szivnak az energiajukat maguknak, a szuzek allandoan a tokeletesen levasalt ingre torekszenek, ha nem tokeletesen csinalod meg akkor egy haszontalan birka vagy es elolrol neki fut o. A bikakkal egyaltalan nem vagyunk kozos nevezon ezt lodd ki. Talan a vizonto, ha elviseled hogy o a legegyedibb az univerzumban

A halak amitanak kulonfele kitalalt nyaralasokkal... de hat ezeket az aszcendens is befolyasolja

2019. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Tisztelt kérdező! Magam is nyilas vagyok és 45 éve az első házasságomban. Talán el kéne felejteni mindenkinek, hogy csak Én vagyok a fontos nekem, és akkor a másik iránti türelem is elő tud jönni. A hosszú házasság titka a szeretet és a türelem, nem kisebbre értékelve a másik álláspontjának megértését. A kölcsönösség sem elhanyagolható, mert akkor a felmerülő eltérő elképzelésről akár dobókockával is dönthettek, vagyis nem mondhatja egyikőtök sem ki telepszik rá a másikra. Aki nem tud lemondani az elképzeléseinek egy részéről az életben, ne számítson tartós kapcsolatra.
2019. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
72%
Remélem, mert a férjem nyilas. :D Amúgy nem tudtam, hogy nyilas, mikor megismerkedtünk, nem mondtuk a bemutatkozás mellé se a jegyünket, se a születési dátumunkat. Vigyázz, nehogy önbeteljesítés legyen, ha azt gondolod: "Ejj, nyilas vagyok, akkor én úgysem....." Ezzel máris magadra sütötted a bélyeget. Egyszerűen csak ismerkedj, add önmagad, és találsz majd hozzád illőt.
2019. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%
Esélytelen. Mindenképp válts. Állítólag mostanság a vízöntő nagyon megy, de a skorpió is jó.
2019. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Jól néznénk ki, ha a párkapcsolatok minősége ilyen butaságoktól függne. :D:D :D
2019. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!