Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért akadnak fenn a halak?

Miért akadnak fenn a halak?

Figyelt kérdés

Viccet félre téve...

Az első párom halak volt, ő tényleg egy nagyon unalmas ember volt.

De amikor egy barátomról megtudtam, hogy ő is halak, aztán egy másik ismerősömről, hogy ő is. Akkor nagyon meglepődtem.

Miért törődnek bele, hogy nekik ennyi jutott és kész? Ezt senki nem csinálja...

Annyi de annyi horoszkóp van kínaitól a tibetin és maján keresztül az indián horoszkópig...

Ott a névelemzés, ott az aszcendens.

Ez egy nagyon nagy kirakó, a horoszkóp csak egy apró darabja!


2019. szept. 19. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Az megvan, hogy az asztrológia csak egy régi, buta babonaság? Ráadásul rossz kategóriába sikerült rittyentened a kérdést.
2019. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ki érti a kérdést? Az eleje az általánosításról szól, hogy valaki olyan, amit a horoszkóp szerint ráírtak, és szigorúan csak olyan életük, természetük lehet. Hiszen aki Halak, az csak unalmas lehet, és beletörődik ebbe a sorsába (????).

Majd a vége arról szól, hogy hát azért ott van minden más, hogy meg lehessen magyarázni az ellenkezőjét, hogy az általánosítás mégsem igaz.

Most akkor mit is akarsz?

2019. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajna az emberek témában van a szenvedők többsége. Rittyenthetnél egy kis figyelmet :D
2019. szept. 19. 16:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Hal vagy? Vagy te? Akkor mit keresel itt?
2019. szept. 19. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Már megint egy idióta. Ráadásul összezavarodottságában nem ismeri fel, hogy melyik kategóriába kellene írni a béna nyekergő általánosító kérdést. Oda, ahol a többi ilyen stílusú van.
2019. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Milyen jó érzés nem lesüllyedni a szintedre ☺️

A babonákban főleg a magyar babonákban vannak elrejtve a válaszok.

Ha már babonának hívta kedves #1

Azért művelik a szakmát több százan akár hobbiból több ezren a világon, mert kamu az egész?

Szerintetek tényleg horoszkópos kérdés és nem azokra a személyekre vagyok kíváncsi, akinek épp ez a tulajdonsága?

2019. szept. 19. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:

És ti miért akadtok fenn? 😂☺️

Vegyetek be inkább egy marék nyugtatót.

2019. szept. 19. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Azért művelik ezt a szakmát sokan, mert a buta emberekről pénzt lehet lehúzni vele. Ha van érzéked a semmiről oldalakon át írni, a legbénább közhelyeket becsomagolni egy olyan szövegbe, mintha valami nagyon okosat mondtál volna, akkor te is gyárthatod őket.
2019. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes ismerősőm akik halak. Sosem tartottam öket unalmasnak sőt. Ez egy hulye babona. és nagyon ritka hogy jellemző lenne a horoszkop az emberre.
2019. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

*mármint a csillagjegy, nem igaz #9?

A horoszkóp teljesen más...

2019. szept. 19. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!