Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű nők képesek...

A szűz jegyű nők képesek szerelemből szeretni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beleestem egy szűz jegyű lányba, én rák vagyok.

Nagyon hidegnek érzem, közben keresi a társaságomat, érdeklődik.

A szűz nők így fejezik ki azt, ha beleestek valakibe?

27/F



2019. okt. 14. 22:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

A szűz nők semmi mást nem akarnak, mint elveszteni a szűzességüket, de mielőbb!


Viccet félretéve... előző mondatom mégsem vicc! Aki szűz nőt ismerek, mind olyan, hogy arra hajt, hogy mielőbb gyereke legyen, eltartsa valaki, stb. A gyerek össze is szokott nekik jönni, de aztán vége, letojják a férjüket, szétesik a család, mártírként állítják be magukat, blabla...


NOs, inkább azt javaslom, keresd inkább az igaz szerelmet, mint ezt...!

2019. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

Lehet. Tapasztalataim szerint a Szűz nők között van a legtöbb Madonna-típus, azaz azok a nők, akik csak szülni akarnak - bárki is a figura. A szerelem másodlagos a számukra, bárkibe képesek beleszeretni, HA az paramétereiben megfelel az egyetlen célnak, ami életeti őket: a szaporodás.


Bizonyára vannak kivételek, nekem nem volt hozzájuk szerencsém.

2019. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A Hold helyzete határozza meg az érzelmi világunkat. Bármilyennek is tűnik egy ember kívülről, az érzelmei nem a csillagjegyhez köthetők.

A Szűz jegyű emberekre jellemző a gátlásosság és a gondolkodni akarás. Alapvetően mindent gondolkodással közelítenek meg, ezért nem árt ha tudod követni őt és kihívások elé állítani, azaz gondolkodtatni, kifinomultan flörtölni, de közben próbáld lealázni az intelligenciáddal, mert ha nem vagy elég intelligens számára, akkor nem fog rajongani érted.

2019. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem az asztrolgoiara alapozok de akiket ismertem szuz jegyu noket mindet ruhelttem... sot ha mar valaki no letere nagyon unszimpatikus altalaban mindig kiderul hogy szuz:)


SZAMOMRA szornyu a termeszetuk legtobb mind szenvedelybeteg vagy fuggoje valaminek vagy VALAKINEK de kritizalni osztani az eszt masok eletebe nagyon tudjak, altalaban csak a leglenyegtelenebb aprosagon lovagolnak napokig. Eloadjak a szerenyt, de ha megnyilnak( eleg hamar) kiderul mindrol hogy elvanszallva magatol es a “hatalmas” kepessegeitol, es kulsejetol majd ha problemad tamadna vele amit szeretnel vele megbeszelni normalis keretek kozott ugy viselkedik mint egy ferfi belemasznak az arcodba ingerelik az embert mert ok nok es azt hiszik nem lehet pofan vagni oket. Nos aki ferfikent viselkedik az vallalja az ezzel jaro kovetkezmenyeket is........


Altalaban mind csaladot akar meg komoly kpcsolatot ugy ahogy irta az egyik valaszado de miutan meglenne telibe szxrjak a masikat es futnak zamukra elerhetetlen pxcsxk utan a helyi szorakozohelyen 40 evesen is.......


Nem akarom hogy leszavazzon minden szuz no mert egy jo tulajdonsagot nem soroltam fel nekik de talan annyi szamomra a pozitivum bennuk hogy a kornyezetuket az esetek tobbsege rendben tartjak a zullott eletukkel ellentetben. Ja meg talan oltozkodesre szolidak.


Semleges szavazatokat elfogadok negativakat csak azert nem tartanam jogosnak mert ezek az EN szemszogembol velt tapsztalatok az EN altalam ismert szuz nokrol. (Ami tobb mint 5 es mindre igaz a fentebb leirt )

2019. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ő egy nagyon aranyos lány, imádnivaló. Csak kicsit távolságtartó
2019. okt. 15. 19:30
 16/23 anonim ***** válasza:

#4


Nyilasok vagytok mind a ketten. De te mondjuk Bak aszcendenssel, tehat a Nyilas Nap a 12-ben, esetleg melle Szaturnusz az aszcendenseden csucsul a sajat jegyeben, vagy lefenyszogel mindent, a baratnodnek meg a Nyilas Nap a 5-ben es Oroszlan aszcendens :)

2019. okt. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én szűz jegyű nő vagyok és igen, képes vagyok szerelemből szeretni. Több, mint 10 éve ugyanabba a férfiba, aki a férjem. Egyébként ő bak jegyű. Egyszerűen imádom. Gátlásos is csak eleinte voltam vele. Lehet kívülről néha ridegnek, távolságtartónak tűnök, de belülről nem ilyen vagyok. Minél jobban megbízok valakiben, megismerem, annál kevésbé vagyok gátlásos. Nem mindenki olyan, mint a rák, hogy rögtön megfojtja a párját szeretetével :)
2019. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ja és, sem beképzelt, sem túl kritikus nem vagyok. Szűz jegyű lányom és fiam sem. Ami mind jellemző ránk, hogy nagyon egészség tudatosak vagyunk, szeretjük a rendet, faljuk a könyveket, imádjuk a természetet.
2019. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mármint hármunkra jellemzőek.
2019. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon taktikus és ugyanakkor szándékosan negédesen beszélők a szűz nők és férfiak, ezért nem tesznek bele érzelmeket szinte semmibe és senkibe. Én biztos, hogy nem foglalkoznék velük. Csak akkor vagy nekik jó, ha olcsó munkaerő és igénytelen érzelmű ember vagy, akinek nem kell viszonzás, csak negédes hazugságok.
2019. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!