Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű nők képesek...

A szűz jegyű nők képesek szerelemből szeretni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beleestem egy szűz jegyű lányba, én rák vagyok.

Nagyon hidegnek érzem, közben keresi a társaságomat, érdeklődik.

A szűz nők így fejezik ki azt, ha beleestek valakibe?

27/F



2019. okt. 14. 22:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A 11-es és 12-es válaszokkal sajnos egyet kell értsek. Sok Szűz nőt ismerek, és náluk arról szól az élet, hogy a társadalmi elvárások szerint éljék.


A legtöbb Szűz nő, akit ismerek, összeházasodott a legelső, herékkel rendelkező emberrel, aki hajlandó volt frigyre lépni. Ez volt a nagy romantika, utána a dögunalmas része következett a dolgoknak.

2019. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egy annyira tipikus szűz nő, akit én ismerek:


Tinikorában ,hogy is mondjam, egyáltalán nem volt csúnya, de igazából szép sem. Hanem a lányok között testileg a fejlettebb fajta, eléggé bögyös, és úgy rendesen ki is rakott mindent már 16-17 évesen is, azóta ez csak durvult. Szóval tiniként inkább ezzel tűnt ki, meg hogy úgy foglalkozott a külsejével, jellemzően idősebbnek nézett ki ezek hatására. És pasizott, ahogy tudott, akivel csak lehetősége volt.


Egyszer meg kitalálta, hogy kikezdett vele az egyik tanár ... (fiatal, tűrhető kinézetű tanár úr volt..) Beszélt mindenfélét, de sok konkrétumot azért nem. Csak osztálytársaknak, barátnőknek mondogatta, szülőknek , más tanárnak, igazgatónak vagy netán rendőrségnek nem... Arra utalgatott, hogy volt köztük valami, a fene tudja hol, a suliban, vagy azon kívül találkoztak, rejtély. És amikor ezeket mondta, hol úgy hangzott, hogy ez neki tetszett, élvezte, hol azt próbálta beadni, hogy kényzerítette a tanár és ő az áldozat. Hittem is meg nem is, de inkább nem. És szerintem a többiek is. De botrány mégse lett, szerintem a tanár füléig sem jutott a pletyka.

Nem tudni tényleg megtörtént-e.

Végülis lehet, hisz az öltözködésével elég kihívó volt a csaj, és ugrott mindenkire. Ez a tanáros sztori sem feltétlen hazugság, de ha megtörtént, az biztos is, hogy élvezte és nem áldozat volt....


Aztán a csaj hamar férjhez ment, bár némi esze volt, tovább nem tanult, gyerekeket szült, elsőként az évfolyamból. Utána el is vált hamar, mert szerinte a férje bántalmazta. (De akkor minek ment hozzá, nem is értem? Ja, hogy az a pasi hajlandó volt neki gyereket csinálni, lehet.)

Később egy másik pasival mozaikcsaládot alkotott, és igazából az a pasi tartja el.

És elhízott, de azért még mindig kiteszi mindenét, az fontos neki. Szánalom.

2019. okt. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
De ő nem ilyen. Nagyon kultúrált, okos nő. Nem teszi ki mindenét sőt.. nekem csak annyi a problémám, hogy ridegnek érzem és nem tudom, hogy az introvertságából származik vagy csak szimplán nem érdeklem úgy..
2019. okt. 27. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!