Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy szedjek fel egy Ikrek...

Hogy szedjek fel egy Ikrek csillagjegyű pasit?

Figyelt kérdés

Annyira kíváncsi vagyok, milyen egy Ikrekkel járni, milyen vele a szex,mekorra a ...ja,hogy csókol, mit szeret az ágyban, de nagyon kevés Ikrekkel találkoztam életemben. 17-24 közötti Ikrek fiút hol találok, ha esetleg te az vagy válaszolnál, azokra, amikre kíváncsi vagyok? Köszi.

18/L



2019. okt. 25. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és Vízöntő vagyok.
2019. okt. 25. 18:51
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Off:aki nekem tetszik, ikrek szóval ez engem is érdekelne:D
2019. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Kikerázd ki magad
2019. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Xd. Nem vagyok Loca Pantera köszi.


De úgy értem hol találok?? Még nem ismerek Ikreket! Valahonnan kell egy!

2019. okt. 25. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Csinos ruha buli kávézó pizzéria étterem egy kis bátorság némi beszélgetés egy csipet flört. Nő vagy (elvileg) ne csináld már.
2019. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, ez igaz. De nekem mindenképpen Ikrek kell!
2019. okt. 25. 22:12
 7/11 D-Mano ***** válasza:
71%

Hogy szedjél fel egy Ikrek jegyű pasit? Úgy, mint bármelyik másikat. Ha elég vonzó vagy, akkor az egészséges, szingli pasik 90%-a benne van egy kalandban csillagjegytől függetlenül. Ha tartós kapcsolatot szeretnél, na az már sokkal összetettebb dolog...

_________


Te az Ikrek jegyű pasitól nyilván az ötletességre, sokoldalúságra számítasz, de lehet, hogy az Ikrekség egyes embereknél egy teljesen ötlettelen, egyszerű személyiséget takar, akinek a legfőbb Ikrek tulajdonsága az, hogy szétszort vagy kétkedő vagy stb.- ez már így, gondolom, nem annyira érdekes.


Az, hogy milyen szerető és milyen az ágyban egy Ikrek (vagy bármelyik másik ember), az sokkal inkább függ attól, hogy milyen a Mars, a Vénusz, az 5. horoszkópház és a 7. horoszkópház helyzete az egyén asztrológiai születési képletében, mint a csillagjegyétől. (és most csak a legalapvetőbb asztrológiai tényezőket írtam le a szerelem, szexualitás HELYES asztrológiai megközelítéséből, a teljes kép ennél sokkal összetettebb...)


Ráadásul a szerelem vagy a szexualitás páros dolog. Minden emberben vannak hajlamok, vágyak, képességek, lehetőségek, de sok függ a vele kapcsolatba kerülő embertől, hogy ezek közül mit, hogyan és mennyire hozza ki belőle (nagyon leegyszerűsítve: pl. van egy szoknyavadász pasi, aki általában a nőket a legédesebb gyönyörben tudja részesíteni, de egyszercsak találkozik, egy nővel, aki ugyan csinos, vonzó!, de mégis, a köztük lévő összhang valahogy mégsem tudja kihozni a pasiból azt a "tehetséges szeretőt", amit a legtöbb nő képes belőle kihozni...) Ezzel az összhang részével is foglalkozik többek közt az asztrológiai képletek összevetése- a szinasztria.


Kis toldalék:

Ha ez az összhang dolog nem működik, az vagy azért van, mert a 2 ember mégcsak egy éjszakára sem illik össze, DE lehet, hogy pont azért van, hogy emiatt a nehézség miatt jobban elmerüljenek magukban, jobban megismerjék egymást, és ezen az önismereti, önfejlesztő úton eljuthatnak odáig, hogy köztük olyan jó legyen az összhang, mint addig senkivel.


Szóval 2 ember közti nehézségek, problémák sokszor nem azt jelentik, hogy nem összeillők, hanem azt, hogy van egy közös tanulni/fejlődnivaló sorsfeladatuk.

2019. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Szívesen válaszolok a kérdéseidre privátban lehetőleg :). 19f ikrek
2019. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Kérlek, az isten szerelmére, ne akarj Ikreket, ne tegyél olyat amit nem sokra rá megbánhatsz. 17/F/Skori
2019. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem ikrek jegyű és nem bántam meg, hogy hozzámentem. Jó ember és bármit megtenne értem és a gyerekeinkért. Okos, vicces, főzni is szeret. Egyetlen hibája a hangulat váltakozás, de ezzel megtanultunk együtt élni. A hűtlenség távol áll tőle. Nem minden ikrek egyforma. Az asztrológia nemcsak napjegyből áll. Senkit nem kell csak azért kerülni, mert pl. ikrek jegyben született. Őt úgy sikerült megfognom, hogy bármiről el tud beszélgetni velem, ami őt érdekli. Hivatásunk is hasonló. Fontos neki a kommunikáció. Olyan nővel szóba sem állna - legyen bármilyen gyönyörű is -, akit nem talál elég értelmesnek. A háziasság is fontos számára.
2019. nov. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!