Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és Rák nő?

Skorpió férfi és Rák nő?

Figyelt kérdés

Mennyire működhet a kapcsolat? Azt olvastam, erre a párosra írjak a horoszkóp szerint legalábbis, hogy "végzetes szerelem", hogy nagyon jó párost alkotnak. De kíváncsi lennék, a gyakorlatban ez mennyire működik?


Van valaki aki érdekel, én sem vagyok közömbös neki, ő skorpió férfi, én Rák nő, vibrál közöttünk a levegő, vágyom rá, viszont félek is tőle. Úgy érzem, ha megbantana, azt nem bírnám ki, én nagyon érzékeny vagyok. Nem bírnám a kegyetlenkedeseit, meg azt, hogyha nem csinálom amit akar és nem rendelodom alá, akkor kegyetlenül elhagy, mintha nem is érezne irántam semmit.


Vélemények? Tapasztalat esetleg?

Miért írjak, hogy nagyon jó páros, ha közben a valóságban elég sok rossz tapasztalatot hallani?

Egyáltalán ki illik a skorpióhoz? Mert a rossz tulajdonsagait aligha tudna szerintem sok ember elviselni. Nem azért mintha a Ráknak nem lenne, de tényleg nehéz esetek, és ugye ha a Rák ilyen érzelmes, gyengéd, akkor miért pont a Skorpiot parositjak hozzá? Én aligha tudnám elviselni ezeket a jatszmakat egy skorpiotol. Az elején azt gondoltam, talán azért illik hozzá a rák, mert annyira alkalmazkodó és gyengéd, érzelmes, hogy megadja amire a skorpió vágyik, de a skorpió az uralkodasaval és onzosegevel pont nem azt sugározza szerintem, hogy szereti a társát. Oda vissza kellene működjön a dolog, feltétel nélkül és nem csak akkor ha azt csinálom amit akar.


Szóval elbizonytalanodtam. Lehet ennek nincs értelme. Én elfogadásra vágyom, de félek ezt nem kapnam meg tőle.


Tapasztalatok, vélemények?


A helyesírásert bocsi, telorol írtam. 🙂


23, Rák nő



2019. nov. 5. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na, végre dolgoztak a modik. :)
2019. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a holdam áll a Skorpióban, de ez a legdominánsabb bennem. Szinte csak Skorpió tulajdonságaim vannak. Én nagyon jól kijövök a Rákokkal bár párkapcsolat terén még nem volt Rákokkal dolgom, de barátságban nagyon jól kijövök velük. Sokat nevetünk és bizalmas dolgokról is beszélgetünk. Szerintem párkapcsolatban sem lehet rossz ez a páros.
2019. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyedul a rak kepes toleralni a skorpio baromsagait es azt a harmoniat megadni amire egy skorpionak tudat alatt igenye van. :)

Rengeteg ilyen parost tudok hazassagban is tokeletesek egyutt....

nem nagy falat szerintem egy skorpio csak csunyan szolva jatssza az agyat:) mint az oroszlan en mindket jegyet imadom bennem dominal is az oroszlan:))))) es magambol indulok ki...:)))))


En is rak napjegyu vagyok, vonzom magamhoz a skorpiokat, skorpio aszcendensueket vagy a kettot egyutt!


Meg a skorpio noket is 😃 szerintem skorpio nohoz csak viz jegyu hapsi passzol igazan az tudja kezelni a tobbi csak “turelmes”.

2019. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És mi van azzal, hogy a skorpió sokszor oda tud szurni a másiknak? Egy érzékeny rák ettől csak osszuhuzza magát és visszavonul a panceljaba. Hogy lehet ezt kezelni?
2019. nov. 6. 14:16
 15/17 anonim ***** válasza:

Ugy hogy az a rak Neked ugyanugy visszaszur ahogy te neki:) nem kene elfelejteni hogy egy rak attol mert erzekeny te ezt nem tudod rola ekdves skorpio! Kardinalis jegy olvass utana mig a skorpio fix ☺️

Nem kene lebecsulni a rakokat mert pont ezt hangoztatjak a legtobb horoszkopnal hogy lehetetlen kiismerni nem azzal fogod ot megismerni hogy sirva fakad a valladon. Kesobb se igen. De a skorpio szint ugyanez:)

2019. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Úristen de örülök hogy rátaláltam erre a kérdésre velem ugyan ez van most majd megőrülök egy skorpióért viszont én nem tudok kiigazodni rajta egyszer mintha érdekelném, utalgat meg bókol máskor meg semmi érdeklődést nem mutat kikészit ezzel a viselkedéssel.:((
2019. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szintén ugyan ez van velem kedves utolsó.. Semmi sincs köztünk elviekben, soha nem történt semmi, viszont azt tudom, hogy tetszem neki, nem kicsit, de ugyebár ahhoz büszke, hogy ezt felvallalja, direktbe nem mondja ki, szerintem arra vár, hogy majd lépjek magamtól, de én erre nem vagyok hajlandó. Ahhoz túl büszke vagyok én is. Meg ilyen régimódi vagyok, szeretem ha egy férfi tudja mit akar, lassú tempóban udvarol, becserkesz, megszerez, de ehhez az is hozzá tartozik, hogy elvarom hogy ő kuzdjon értem, és ne csak lehelletnyi jeleket adjon, amivel erjem be. Kicsit olyan mintha meg akarná úszni azt a részt, hogy udvarolni kelljen vagy nemtudom mi járhat a fejeben. KB havonta felbukkan, írogat, találkozni akar, aztán mégse, beigeri a talit és lemondja, totál kiszámíthatatlan... Lehet csak szórakozik velem. Ha komoly szándéka lenne, akkor valószínűleg teperne..
2019. nov. 6. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!