Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Skorpió pasimat megcsaltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió pasimat megcsaltam. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Részletek lentebb!

2013. márc. 21. 11:41
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
még annál is lentebb?
2013. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem túl részletes így.
2013. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
te csak ne akard vissza szerezni, ha már ilyen r*banc vagy ...
2013. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
...és ilyen hülye
2013. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 first blood ***** válasza:
100%
kemény világban élünk, ha már rovarokkal is szexuális kapcsolatot létesítenek egyes személyek
2013. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
#5 az még semmi ahhoz képest, hogy olyan emberek is vannak, akik hisznek a csillagjegyekhez társított jóslásokban
2013. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
szerintem szerezz egy vízöntőt.
2013. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Skorpió pasimat megcsaltam. Hogyan szerezhetném vissza?


23/L vagyok, 22 éves skorpió pasi a (volt?) barátom.

Bár annyira nem hiszek az asztrológiában, ő nagyon erősen mutatja a skorpó jegyeket. Talán ez alapján könnyebben tudtok segíteni.

Külföldre mentem szakmai gyakorlatra. Ott nagyon jóba lettem egy másik fiúval. Csókolóztunk. Aztán lefeküdtem vele.

Felhívtam a szerelmem, elmondtam, hogy csókolóztam egy sráccal (mert egy bulis fotót kipakoltak face-re és jobbnak láttam, ha tőlem tudja meg). Nagyon ideges lett. Keresgélni kezdett, kérdezősködött, nem tudom hogy, de megtudta hogy lefeküdtem azzal a másik sráccal.

Én imádom a pasimat, és csak őt akarom egész életemben magam mellett, mindent szeretek benne, és vissza akarom kapni őt. Bármi áron! Tudom hogy hibáztam.

Mikor visszajöttem első nap azt mondta gondolkozik mi legyen. Néma csend volt. Azt hiszem kereste magában a hibát. Másnap megmondta, hogy szerinte mindent megkaptam tőle (ez igaz is!), és hogy vége.

Vagy egy héten keresztül minden nap sírtam, nagyon hiányzott. De erőt vettem magamon és visszamentem hozzá. Ismerem a gyenge pontjait, azt gondoltam, hogyha lefekszem vele, akkor majd kibékülünk. Nem, nem, nem akarta. Nagy nehezen az ágyig eljutottunk, ruhát leszedtem róla, erre fogta magát hasára feküdt és megfogta az ágy végét mindkét kezével. Mozdítani nem bírtam. Közben sírt és mondta hogy menjek, menjek innen. Vagy 1 órányi szenvedés után sírva elrohantam.

Minden nap írtam neki, de nem válaszolt.

1 hónap múlva anyám meghívta ebédre, mert segíteni akart békülni. Anyám tudta, hogy megcsaltam. Apám pechemre hazaért. És elkezdte osztani milyen bolond, semmit nem adott nekem, meg milyen nem normális hogy ilyen szép nőt kidobott, és hogy nem érdemel meg engem. Anyám próbálta rugdosni apámat, hogy maradjon csendben. A barátom irtó mérges lett, de nem mondta meg apámnak. Elment.

Utána apám faggatni kezdett, elmondtam neki hogy megcsaltam Mr Enyémet. Erre annyi volt a válasza, hogy milyen bolond hogy a női praktikáimat nem vetem be.

Másnap ezen felbuzdulva megint elmentem hozzá. Iszonyatosan vágyott már a szexre, de nem, és nem, megfogta a kezem, és nem tudtam semmit csinálni, kitett az ajtón.

A barátai mérgesek rám, nagyon, azt mondják hogy csináljak valamit, mert hogy szeret, vagy ne keressem, és hátha el tud felejteni.

Most 5 hónapja semmi, és tudom, hogy nagyon ideges, nem boldog, és vágyik arra hogy valaki szeresse. Tudom, hogy annyira kész van, hogy már egy kedves érintéstől megadná magát, de nem nem, ott a jéghegy, és mindig tud nemet mondani.

Én pedig nem akarom őt elveszíteni. Minden áron vissza akarom kapni. Nagyon szeretem Őt.

Tudom, hogy soha sem fog ugyanúgy bízni bennem, de ennek ellenére is akarom Őt!

Mit tanácsoltok?

2013. márc. 21. 11:49
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy amúgy, hogy mi a csillagjegye?

Ember ugyanúgy érzésekkel.

Amúgy meg csak gondolkodj el azon, hogy ha egyszer megtörtént, akkor nagy valószínűséggel újra meg fog és ezzel nyilván a pasi is tisztában van.

Kérhetsz tőle ezerszer bocsánatot, csúszhatsz előtte akár térden is vagy ígérgetheted, hogy soha többet nem fordul elő, de ezekkel akkor sem fogod kitörölni belőle a fájdalmat, amit a megcsalással okoztál. Nem mellesleg ne lepődj meg, ha nem fog visszafogadni, mert ezután már nem akar hozzád nyúlni, hogy más is hozzád nyúlt, míg együtt voltatok.

Szóval én a helyedben nem ringatnám magam hiú ábrándokba. Vannak emberek, akik megbocsájtanak és vannak, akik meg ez egy megbocsájthatatlan bűn.

2013. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

1/8 és 2/8

nem engedte elküldeni a kommentet.


És köszönöm a ribancozást. 1 hónapig nem találkoztunk. Nem bírtam szeretgetés nélkül. Tudom, most megvan az eredménye. De a segítséget várnám, nem azt hogy ilyen jelzőket adjatok.

2013. márc. 21. 11:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!