Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik az eddigi tapasztalataitok...

Mik az eddigi tapasztalataitok az Ikrek csillagjegyű nőkről?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
anyám ikrek, jóarc
2019. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok, és tényleg jófej vagyok.

Azonkívül halálom a hazugság, a színjáték.

2019. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ikrek vagyok, de nem hazudok most ebben. Tényleg többen vagyok, és van, melyik jófej, de van, amelyik meg nagyon nem. Ha elég ideje ismer valaki, akkor mindet megisnerheti. Meg elég... fura a humorom.
2019. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fönököm ikrek.Nagyon aranyos és belevaló csaj.Imádom.:)
2019. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ******?! ***** válasza:
Hasonlítanak egymásra?
2019. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1;#3

nekem is anyám ikrek, igen meglehetősen sokszínű és változatos élet. Kosként vannak benne kihívások de imádlak titeket. :)

2019. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Kívülről jófej, nagydumás, szeret bohóckodni,a társaság szereti,mert produkálja magát, és mivel mindig beszél, nem lehet unatkozni vele...

De! Kétszínű, pletykás, nyalis,szereti kavarni a kaksit,hűtlen, csapodár.Tisztelet a kivételnek.Ismerek párat, de sok Ikrek ismerősre, kollégára jellemző amit leírtam róluk.

2019. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!