Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Nyilas férfiak?

Milyenek a Nyilas férfiak?

Figyelt kérdés
Én Nyilas nő vagyok, és több Nyilas nőt is ismerek, férfit viszont egy darabot sem. Gondolom, hogy van azért különbség a 2 nem között. A Nyilas férfiak milyenek?
2019. nov. 25. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én nyilas nő vagyok,nekem régen volt nyilas párom. Nyilas férfi: vidám,optimista,sosem lehet unatkozni mellette.Jó szívű,romantikus. Viszont nagyon féltékeny
2019. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami rossz tulajdonsága, szeret flörtölni, szépet mondani idegen nőknek csak úgy, amit sok nő félre ért, azt hiszik akar tőle valamit a férfi, az még csak egy ártatlan flörtnek, dicséretek szánja.
2019. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Féltékeny, de ő szívesen lép félre, nem hagyna ki semmilyen adódó alkalmat még jó párkapcsolatban sem.

Amúgy szórakoztató, nem lehet unatkozni mellette.

2019. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolom ugyanolyanok mint a többi. A buta nyilas buta, a normális meg normális. Az Ember Ember nem mond semmit a hónap amiben született.
2019. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm nem lehet leírni egy ember tulajdonságait csak az alapján hogy mi a horoszkópja mert ennek semmi köze hozzá :D Első válaszoló írta hogy akit ő ismer nyilast az optimista, vidám, nem lehet mellette unatkozni és féltékeny típus. Na mondok egy olyat hogy én is nyilas vagyok. Végtelenül pesszimista, zárkózott vagyok és nem beszélek sokat tehát az embere ktöbbségének unalmas vagyok és általában semleges hangulatom van, ritkán van hogy igazán vidám vagyok. Ami egyezik az az hogy keves vagyok. Na most akkor hogy van ez? Itt az élő példa hogy butaságban hisz az aki elhiszi a horoszkóp által mondott dolgokat. Nem bántásból mondom de tessék itt a vitathatatlan és egyértelmű példa rá.
2019. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A hungarista mozgalom követői. Erős nemzeti érzelem, antiszemitizmus, szimpátia a nácik iránt stb.
2019. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!