Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű nőnek melyik...

Rák csillagjegyű nőnek melyik csillagjegy az ideális társ?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok jöhetnek, hogy melyik csillagjeggyel milyen volt :)

2019. dec. 5. 22:48
1 2
 11/19 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem rossz ha megismerik egymást. :)
2019. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, mármint kivel?
2019. dec. 7. 00:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom,en egy masik Rakkal elek 32 eve,a tobbi jeggyel nincs tapasztalatom!

Hasonloak vagyunk,de hullamvasut az eetunk!

2019. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És neked mi a csillagjegyed? Ettől függetlenül, hogy hullámvasút az életetek, meg megerte egymást választani? Boldogok vagytok együtt?
2019. dec. 7. 13:23
 15/19 anonim ***** válasza:

Azert irtam,hogy

egy masik Rakkal elek...mert en is az vagyok..;)

Hat,nem tudom...nehez eset,es en is ...;)

2019. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
És nem éri meg így együtt lenni, vagy nem értem mit szeretnél mondani ezzel.
2019. dec. 7. 18:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hiába RÁK nő vagyok, nem illenek rám a klasszikus RÁK tulajdonságok. Annyi de annyi fényszög van ami teljesen felülír mindent.
2019. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom, hogy az azonos csillagjegyű párok, legalábbis rák-rák, nem csak náluk van hullámvasút :) Én is rék vagyok, párom szintén és mi is az őrületb kergetjük egymást a sértődékenységünkkel. Az én aszcendensem Oroszlán, az övét nem tudom. Rám sem tipikusan jellemző minden "rák tulajdonság", nálam inkább az oroszlán dominál, de azért bizonyos tulajdonságok rám is jellemzőek.


25L

2019. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Rák nő vagyok, rák aszcendenssel. Volt már tapasztalatom rák, skorpió és szűz pasival. A rák pasinál már az ismerkedés fázisban vége lett a dolognak (vagyis nem lett belőle nagyon semmi), néhány hétig találkozgattunk, de nem bírtuk elviselni egymást. Sok sértődés, hangulatingadozás, érzékenyég volt mindkettőnk részéről.

A skorpió pasi teljesen levett a lábamról, de a kapcsolat során teljesen elnyomott. Abban a néhány hónapban végig úgy érztem hogy én nem vagyok elég jó (se neki, se senkinek), az önbizalmam a bányászbéka s*gge alá esett miatta.

Most szűz pasival vagyok fél éve, eddig minden rendben. Nagyon figyelmes, kedves, figyel rám, biztonságban érzem magam mellette, tudja kezelni a hangulatváltozásaimat, jókat lehet vele beszélgetni (mélyebb dolgokról is).

2019. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!