Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiát kedvelő, de...

Asztrológiát kedvelő, de legfőképp hozzá értő emberek! Mi az a “rejtett aszcendens”?

Figyelt kérdés
Az aszcendens fogalmával tisztában vagyok, de az egyik ezzel a témával foglalkozó fórumon valaki azt írta, hogy neki skorpió a rejtett aszcendense. Miben különbözik a hétköznapi értelemben vett aszcendenstől és hogyan állapítható meg például a sajátom?

2019. dec. 4. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán az az árnyék én , Lilit fekete hold . A szület3si szül.kóddal ki lehet keresni kinek mi az és mik a fő drámái ...
2019. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Aszcendens tudatalattija. Nem sokat olvastam róla, de ha jól emlékszem, spontán-ösztönös reakciók magyarázata.

Volt rá példa is, egy nőről, akinek Szűz a napjegye és Mérleg az aszcendense(vagy fordítva), mind a kettő békésebb és csendesebb jegy és a hölgynek heves dühkitörései voltak bizonyos stressz helyzetekben vagy veszekedésben és a rejtett aszcendense Kos (ami magyarázat a néhai heves reagálásra).

2019. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, elvileg nem mindenki rendelkezik vele!
2019. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második válaszolótól kérdezném, hogy honnan lehet megtudni, hogy van-e az embernek rejtett aszcendense?

2019. dec. 4. 23:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Írd be a gugliba. Találtam egy oldalt, ahol kiszámoltam online(nekem nincs). Ja és regisztrálnod kell az oldalra :)
2019. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ezért hagytam abba az asztrológia tanulását. Az előző kommentelő kiváló példát hozott. Annyi faktort kitalálnak, hogy a végén mindenre lesz ellenpélda, amit meg lehet magyarázni. Ha valakinek domináns a tűz jegy a horoszkópjában és kitalálnak mellé még 216 feltételt akkor a nagy számok törvénye szerint biztos lesz valami, ami megmagyarázza a visszahúzódó természetét. Ha volt valaha hiteles asztrológia, az már nem a modern, mert az már egy bohózat.
2019. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is megtaláltam azt az oldalt, mikor először kerestem rá erre a forgalomra, de sajnos csak 2002-ig listázza a születési éveket, én pedig pont kiestem belőle, mert 2003-mas vagyok.
2019. dec. 5. 10:36
 8/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ismét! Plusz még annyit, ha nincs rejtett aszcendensed akkor az ösztönös-spontán viselkedésed az elemzésedben lévő leggyakrabban előforduló jegyek alkotják, nekem pl Oroszlán-Vízöntő páros az, így fix minőséget képviselek a hirtelen döntéseimben(ami nagyon találó).

Az achirit.hu-n asszem van egy táblázat, ahol saját magadnak ki tudod számítani! Hajrá :D

2019. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kicsit érdekes a táblázat, de legalább ott nincsen korhatár és az évszám nem is számít :)
2019. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én pont olyan vagyok mint amit a kettes leírt..szűz nap mérleg asc. De ösztönösen robbanok sokszor mint egy kos. Eléggé utálom ezt a dolgot. De honnan tudom hogy van e rejtett ascm? Hiába nézem neten nem találom a kalkulátort. Most már tényleg kíváncsi lettem.
2019. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!