Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Észrevettétek hogy azonos...

Észrevettétek hogy azonos csillagjegyű emberek, külsőre is hasonlítanak egymásra?

Figyelt kérdés

Az arc vonások, a testtartás, sőt sokszor az alkat is.

Pl van kos jegyű ismerősöm aki megszólalásig hasonlít Terence Hill-re, van nyilas haverom is aki hasonlít Ben Stiler-re. De akad példa arra is hogy Rák jegyként hasonlítok egy másik rák jegyű ismerősömhöz.


Esetleg Ti hasonlítotok egy azonos csillagjegyű emberhez?


2010. júl. 22. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
külsőre nem,inkább csak habitusra. én ikrek vagyok,magas és vékony sötét hajú szemű és van egy ikrek barátnőm aki meg alacsony, kövér, szőke hajú, fehér bőrű és zöld szemű
2010. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez igy egyáltalán nem igaz, van három ismereösöm, akik ugyanazon a napon születtek, ugyanabban az évben.

Az elsö alacsony, kövérkés, szöke, zöldes-szürke szemü, könnyelmü a pénzzel, mindig csak a saját pillanatnyi érdekeit nézi, igen gyakran váltogatja a barátnöit és csak a külsejük alapján válogatja ki öket.

A második kimondottan magas, betegesen sovány, fekete hajú, barna szemü (NEM cigány), alkoholista, a legtöbbször nem dolgozik, a másik embereket kihasználja, a barátnöi idönként ott hagyjak, de nem igényesen válogatja ki öket, csak hogy házi cselédre meg ágymelegitöre van szüksége.

A harmadik közepes magasságú, vékonyabb alkat, de nem sovány, szökésbarna hajú, kék szemü, ápolt külsejü, családcentrikus, 20 éve él jó házasságban, önzetlen, spórolós de nem fukar, nem iszsik alkoholt, csak ünnepnapokon, abszolút megbizható ember.


Szóval az egetlen közös a születési dátumuk, se a külsejük, se a természetük nem hasonlit egymáshoz.

2010. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ezek csak véletlenek. Keresd meg az összes rák jegyű ismerősödet és nézd meg, mennyivel több olyan van akire nem hasonlítasz, mint akire hasonlítasz.
2010. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó. Itt most alkatokat írtatok le.

Oks.

de például az arc vonások, a tekintet. Ezek pl?

2010. júl. 22. 12:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Alapból egy ducibb embernek már más az arcvonásai mint egy vékonynak. Akkor kb. minden embernek megtudnánk mondani a csilagjegyét külsőre, most belinkelek id eneked egy arcot akkor te megmondod hogy melyik csillagjegyben született? Nem hinném...
2010. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.A legjobb barátnőm 4 nappal fiatalabb nálam.Mindketten ikrek vagyunk.Én duci vagyok,ő szálkásan vékony. Én barna hajú,és szemű vagyok,ő inkább világosbarna és kék szem.Én vidám,de pesszimista vagyok,Ő nagyon komoly,és optimista...Én lusta vagyok,ő nem..Mindenben az ellenkezője..

De sorolhatnám tovább mert a volt férjem Oroszlán ahogy a közös fiúnk is..Majdnem egy napon születtek.A fiam teljesen más mint az apja külsőleg és belsőleg is...Egy hasonlóság van köztük,hogy az apja haját örökölte..Még a szemük színe sem egyezik..

2010. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kb. annyira hasnlítok Tom Hanksre vagy Courtney Love-ra, mint bárki másra.
2010. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindkét kérdésre: nem.
2010. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok, de egyáltalán nem hasonlítok Terence Hill-re. Sőt, tök ellentéte vagyok.
2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát akkor csak én látom így?:DDDD

Mondom, én tényleg vélek felfedezni azonos vonásokat, gesztusokat.

Hát ha Ti nem akkor nem.

Azért köszi hogy ezt megvitattuk :D

Szép napot!

2010. júl. 22. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!