Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki Skorpió -...

Van itt olyan aki Skorpió - Rák párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok?

Tényleg olyan szenvedélyes és eszményi ahogy sok helyen írjak?


Nem igazán hiszek a horoszkópokban, de ha már 10-bol 7-8 pár azt mondja, hogy tényleg olyan "végzetes szerelem" ahogy írjak, akkor lehet hogy van benne valami. :)


Szóval az érintettek jelentkezését várom :D


24N



2020. jan. 27. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9 Kérdező:

3-as vagyok, ugyanez az általam látott eset. Józan ésszel én sem értem, hogy mi tartja őket együtt. Alázza a nő a fickót minden téren.

2020. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom a te ismeretsegedben melyikük a nő. Az én ismerőseimnel a nő a vízöntő, a férfi a skorpió. A pasinak állandóan feltekenysegi jelenetei voltak. A csaj nagyon tudott ordítani. Nagyon durván. Ijesztő volt konkrétan. Simán dulakodtak. Rancigaltak egymást. Egyszer az utca kellős közepén. Úgy viselkedtek mint a cigányok. Minden napos volt az ordibalas. Azért tudom, mert együtt laktam velük. Azt hittem megorulok tőlük. Gondolom a szex tartotta össze őket vagy én nemtudom..

A csaj egyébként nagyon hűvös volt és rideg kicsit.. Sokszor ha mondtam vagy meséltem neki valamit ilyen érzelmesen, akkor mintha át sem ment volna neki. Elég rosszul esett, mert totál erzeketlennek láttam. Na de gondolom nem minden csillagjegyre igaz, hogy ilyen primitív szintre lesullyednek a viselkedesukban, de náluk ezt láttam.

2020. jan. 30. 01:13
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
Skorpió nő rák pasi...23 éve működik. Általában mint pasi ő mond valamit,ha ugyanazt akarja amit én akkor kegyesen hagyom hogy neki legyen igaza,de kihangsúlyozom hogy én igazából nem pont ezt akartam. Ha tényleg ellentétes amit akarunk akkor kiemelem hogy múltkor is én engedtem, így többnyire enged 😁 Nem kicsit hajlamos a féltékenységre mert én elég jól megvagyok más pasival,akár az ő kollégáival is. Ugyanakkor ő rendre flörtölget előttem mert azt hiszi zavar, pedig tényleg nem.
2020. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!