Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szeretite...

Melyik csillagjegyet szeretitek jobban? Vízöntő vagy a Rák?

Figyelt kérdés

Melyiket miért?


17L



2020. febr. 3. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen a vízöntőt. A rák egy borzalmas betegség, a vizet viszont ki kell önteni, és sört meg bort tölteni a helyére.
2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂
2020. febr. 3. 20:44
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem vízöntő. Nagyon szeretem, de a természete sokszor bicskanyitogató. Hihetetlenül arrogáns, lenéző szinte mindenkivel szemben. Van egy olyan nehezen kezelhető stílusa ami miatt sokan nem kedvelik.

Sokszor én is nehezen viseltem /viselem el, de mint testvér én veszekedhetek vele, sőt gyerekként verekedtünk is. Emlékszem olyan 16 évesen amikor mentem a haverjaimhoz, az egyik haverom aki akkor volt 19 éves mondta, hogy látta a nővéremet a liftnél, de nem mert neki szólni, hogy "szólj a húgosnak jöjjön le a szokott helyre, mert elég volt, hogy rám nézett. Szinte kinyírt a szemével" Mondta ezt egy olyan srác aki versenyszerűen bokszolt..

Barátnőm rák. Őt is nagyon szeretem. Aranyszívű, kedves, jólelkű, de nagyon egyszerű teremtés. Nagyon naiva, és sajnos nagyon labilis is. Sokszor vannak képzavarai, szerinte mindenki őt bámulja az utcán ( hozzáteszem, hogy mindig csinosan öltözik, vékony lány) Szerinte mindenki rosszat akar neki, ő mindig beteg. Munkahelyen mindenki őt akarja kikészíteni stb. Pedig egyik sem igaz, 1 esetet leszámítva. Engem is csak azért szeret, és bízik bennem, mert 15 évvel ezelőtt én voltam az aki megvédte egy olyan kollégától aki kinézte magának, és állandóan piszkálta. Voltaképpen innen indul a barátságunk.

Melyik csillagjegyet szeretem? Egyiket sem, mert nem ez számít. Maga az ember személyisége számít. Ha azt nézzük akkor mindkettőt imádom valamiért.

Én ikrek vagyok.

2020. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
vizonto
2020. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

Vizonto kolleganom eleg nagyszaju,arrogans,kivagyok mivagyok tipusu megmondoember!Sok szeretnivalo nincs benne!

A Rak jegyu sokkal szerethetobb a maga erzekenysegevel,csendessegevel!Nem harsany,es nem pletykas,meghallgat,es megnyugtat!

2020. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagyon vegyes. Én akiket ismerek rákokat... Eléggé furak... 2szinuek.. Kivéve egy ismerősöm. Ő erős jellem, megértő, jószívű, imádom. Van 2 vízöntő nő ismerősöm, akiket szintén imádok, a vízöntő pasiktol viszont a hideg ráz. Szóval igazából nemtudom. Talán a rák egy fokkal arányosabb. 22L/Halak
2020. febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Aranyosabb *
2020. febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Én együtt laktam egyszer egy vízöntő lánnyal, lakotarsak voltunk. Én rák vagyok.

Haaat mit mondjak... Az elején szimpatikus volt. Mert olyan jó kisugárzása volt, meg vidám. De mindeközben iszonyatosan sokat beszélt. Ez jelenti azt, hogy mondjuk leultunk beszélni este 11kor borozas közben, és kB hajnali 4kor fejeztük be. Folyamatosan csak mondta mondta és leloni nem lehetett. Olyan is volt, hogy én késő este 12 óra munka után haza értem. Megmozdulni nem volt erőm, de neki megint olyanja támadt, hogy nem bír a seggen szóval legyen már valaki aki beszél hozzá, és kinjaba oda mondja, hogy szólj már hozzám legyszi..

Mondom tejoeg mint egy nagyra nőtt bébi.. Szórakoztatni kell.

Egy másik rohadtul idegesítő dolog volt, hogy ő pár hónappal később költözött be. De mikor bekoltozott, mindent atrendezett, fontoskodott. Az én cuccaim, amiket már 3 hónappal előtte ekrendeztem, bevagta a spejzba. A sajátját meg oda tette a helyemre.

Eléggé igénytelen is volt a csaj. A szobajaban annyi mostalan volt már felhalmozva, hogy már alig találtam tiszta poharat a szekrényben ha inni akartam volna. Nyilván ezek neveltetes kérdései is. A másik rohelyes dolog az volt, hogyha azt érezte, hogy kiszurtak vagy csak nem értettek egyet vele, vagy nemtudott téged irányítani, akkor mesterkélt lett, kieszelt ilyen szörnyen gyerekes dolgokat és a gáz, hogy képes volt meg is csinálni, mint bosszúallas, és még büszke is volt magára. Röhögtem rajta hogy milyen szánalmas. Képes volt napokat azzá tölteni, és elméleteket gyártani, hogy mivel tegyen keresztény a másiknak, csak hogy lássa mindenki, hogy hát igen, "vele nem érdemes kikezdeni". Szanalloom volt szegény. Meg az a harsány beszéd, állandó hangoskodas, szofosas, tudalekossag, én mindent jobban tudok, nekem mindenről van véleményem (nem baj, hogy nem kérdezték).. Tyhuuuuu... Öcsém.. Ki nem allhattam. Meg az a hideg tekintet, mint akiből árad a közönyös ridegseg, mint akiben nulla érzelem van. En ezzel az emberrel rák jegyemmel nem tudtok mit kezdeni. Meséltem neki valami érzelmes dologrol és öregem mintha nem ment volna át neki amit mondok. Ilyen üveges tekintetekkel néz rám. Szóval totál más síkon mozog. Teljesen szellemi síkon. Nem igazán találtam meg vele a közös hangot. Max beszélgetni jó volt vele néha de az is inkább arról szólt, hogy ő beszél. Meg így mondjuk ha barátok lettünk volna, bár nem voltunk, csak együtt laktunk, talán annak meg el tudnám képzelni. De lehet annak se, mert akkora okostojás - nak képzeli magát, hogy fárasztó vele lenni. Illetve amikor úgy érzi át lett verve, hihetetlen mélységig le tud alacsonyodni, hogy vissza vágjon. Legalábbis azt hiszi, most "huuu de megmutattam neki", de közben olyan szánalmasan megtervez mindent és nevetséges, hogy csak magát égeti.

A nemleges választ nem fogadja el, irányítani akar, egy örökös lázadó, aki nem ismeri a jegyet, az azt gondolhatja, ez a nő itt van 30 évesen és még mindig a tini korban van. Rajta ez látszott. Több vita is volt köztünk az abnormális eletvitele miatt amit lakotarskent el kellett viselnem. De mindenhez volt hozzafuzni valója, idézem egyszer azt mondta "mondhatsz bármit, nem fogsz meghatni"... Szóval szánalmas egy ember volt.


Rákként talán ennel rosszabbul talán senkivel nem jönnek ki, mint a Vízöntő

2020. febr. 8. 16:10
 19/25 anonim ***** válasza:
# 18 Vízöntő nő vagyok, 2 legjobb barátnőm van, mindkettő Rák és imádjuk egymást. Ha már csillagjegyek alapján ítélsz, akkor a teljes asztrológiai jellemzését nézd és a születési képletét. Csak a Napjegy alapján megítélni valakit olyan általánosítás, mint amikor azt mondják, hogy pl. a szőke nők hülyék.
2020. febr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%
Valahol fentebb vagyok az előző. Az a baj sok vízöntővel, hogy ők azt hiszik bármit megtehetnek, és mindenkinek hozzájuk kell alkalmazkodni. Én ezt kB 8 vízöntőnel tapasztaltam. Nyilván nem mind ilyen, mer ense ismerek mindenkit de ez nagyon jellemző rájuk.
2020. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!