Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szeretite...

Melyik csillagjegyet szeretitek jobban? Vízöntő vagy a Rák?

Figyelt kérdés

Melyiket miért?


17L



2020. febr. 3. 14:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztaltam.. Mindent irányítani akart és nem fogadta el a nemleges választ. A végén ráadásul bosszúból is egy gusztustalan dolgot tett amit nem írok ide le. És még büszke is volt magára, hogy én megérdemeltem..ezt mondta. Holott annyi történt, hogy nem mentem bele a gonosz játékába amit más ellen tett. És ezért "megbosszulta". És tényleg azt hiszi, hogy neki mindent szabad. Ez is azt mutatja..
2020. febr. 9. 08:57
 22/25 anonim válasza:
65%
Kérdező, itt fröcsögsz meg gyűlölködsz egy anonim fórumon egy olyan emberről csillagjegy alapján, aki a sztoriból kiindulva úgy tűnik magasról lesz*r téged, és keresed a pozitív megerősítést másoktól a fröcsögésedhez. Inkább te vagy nagyon szánalmas :D
2020. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, amit tapasztaltam.. És úgy látszik nem csak én tapasztalom ezt. Persze ez nem minden emberre igaz. Függ a neveltetes. De én most csak altalanossagban kérdeztem, hogy kinek melyik csillagjegy a szimpatikusabb. Ennyi. Az hogy mellékesen ez a lány ilyen gáz, az egy dolog. A kérdésem nem ez volt. Valaki írt egy kommentet és arra reagálva írtam le a velem történt sztorit. Ennyi.
2020. febr. 9. 20:04
 24/25 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettő kiidegel. A vízöntők tipikusan számító, haszonleső, díváskodó emberek, főleg a nők. A rákok pedig érzelmi zsarolók, örök pesszimista, lelombozó emberek. Kerülöm mindkettőt ha tehetem.
2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A legaranyosabb és legcukibb csillagjegy szerintem a mérleg,

Nincs elszállva magától, mindig tudja hol kell megállni és már mindenkiről első látásra leszűri, hogy kivel milyen hangnemben kell kommunikálni és mindent amit kap az emberektől és az élettől, azt mind tudja becsülni. Nem egy hálátlan a mérleg.

2022. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!