Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfiak tényleg...

A skorpió férfiak tényleg hűtlenebbek, mint más pasik?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek a horoszkópokban, viszont a nagy általános horoszkóp eddig minden ismerősömre illett.


Viszont van egy srác, akibe már 1 éve bele vagyok habarodva, ő skorpió. Megvannak a jellemzői, ezt az egyet kivéve, hisz valószínűleg még barátnője sem volt soha, nem egy nőcsábász típus, csendes, visszahúzódó, női barátjai sincsenek, csak én.


El sem tudom róla képzelni, hogy olyan csajozógép lenne, ahogy az általános skorpió horoszkóp mondja, de azért elkezdtem félni, hogy talán én ismertem félre?


Főként skorpió pasik vagy skorpió pasik társai véleménye érdekelne :)


2020. márc. 25. 17:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Volt skorpió exem, valóban féltékenykedős volt és végül megcsalt, de nem hiszem, hogy köze lenne hozzá. Szerintem a horoszkópot ha nagyon akarod, bárkire érvényesnek tudod tekinteni, ne ebből indulj ki. Az én horoszkópomnak is néhány eleme illik rám, de nem mind (kos vagyok, valóban elég önfejű és hirtelen hozok döntéseket, viszont vezetőnek pl teljesen alkalmatlan lennék. Cserébe meg érzelmes vagyok, mint mondjuk egy rák, és szeretem a stabilitást és állandóságot az életemben, mint egy mérleg. Gyakorlatilag az összes csillagjegyből tudnék sorolni olyasmit, ami vonatkozik rám, a kos az semmivel sem ír le jobban, mint akármelyik másik jegy).

Én nem hoznék ez alapján komoly döntéseket, a csillagjegynek az égvilágon semmi köze az ember viselkedéséhez, max ha bizonyos IQ-hányados alatt van az illető, akkor szeret ezzel takarózni.

2020. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 opened paradise válasza:
100%

Skorpió vagyok. Sose csaltam meg senkit. Akkor is kitartottam, mikor már egyáltalán nem kellett volna.

Szerintem ez így hülyeség, nem ezen múlik.

2020. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Is-is, bár nyilván alapvetően neveltetésen múlik. Édesapám Skorpió, édesanyám az ő nagy szerelme, lassan 30 éve boldogítják egymást :))

Az egyik volt pasim szintén, na ő szerintem még mellettem is vadászgatott :D bár tagadta végig. Nem is érdekelt, mert azt akkor tette mindig, amikor nem voltunk semmilyen kapcsolatban+ alapból sem voltunk "hivatalosak", szóval sosem vontam felelősségre semmiért. 600x összevesztünk, 600x kibékültünk, mert általában ő futott vissza, a valószínűsített kis ügyei mellett is...de neki a családi háttér is olyan, hogy nem is vártam mást. De attól még elküldtem, amikor végleg meguntam :D szóval ízlések és pofonok, ez ilyen. Van, akire illik az ezoleírása, van, akire nem.

2020. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Nyilas nőként van egy pár nagyon közös tulajdonságom a Skorpiókkal: az egyszerű és sokszor tiszta természetük. Ha egyedül van egy Skorpió (pl. nincsenek szintén Skorpió barátai vagy rokonai), akkor nyugisabb tud lenni. Van egy pár kedvesebb, normálisabb Skorpió is, ilyeneket is ismerek: nagy meleg barna szemeik vannak, szorgalmasak, gyakorlatiasak, szeretem őket barátként. Kapcsolatban szerintem többször kell neki bizonyítani azt, hogy megbízhat benned, szereted, udvarolhatsz is neki egy-egy kicsit, hogy tudja, hogy tényleg fontos neked; azt hiszem, hogy ez hiányzik nekik :).
2020. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A #10-es tejesen jól írta, a legtöbb horoszkóp túl általános és szelektíven értelmezik az emberek csak azt veszik észre amit akarnak és belemagyaráznak dolgokat.


A félrelépés nem azon múlik hogy ki milyen jegyben született, hanem személyiségbeli (és tisztesség) kérdés(e). Van aki skorpióként hűséges más meg halként kicsapongó.

2020. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!