Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a barátság?

Milyen a barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel baromi jóba vagyok egy ideje. Mindkettőnknek Halak a csillagjegye és kíváncsi lennék, hogy milyen egy barátság két ellentétes nemű Halak között.

2020. ápr. 9. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Én szerelmet látok.
2020. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Amilyenné kialakítjátok, őszinte, tiszta, lehet számítani a másikra. Nem a csillagjegyedtől függ kiben bízhatsz meg. Viszont ha lány vagy... akkor ahogy fent is írták a jóskártyák alapján inkább szerelmes vagy, egészségetekre :)
2020. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A srácnak van barátnője és nem, nem vagyok szerelmes.
2020. ápr. 9. 23:57
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? -Karinthy Frigyes


Ezen gondolkozz el.

2020. ápr. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátság egyforma, hiszen könnyebb meghalni egy barátért, mint olyan barátot találni, akiért hajlandó meghalni is az ember.
2020. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló: lehet barátság férfi és nő között. Elő példa az én szituációm, mert mint mondtam, ő sem érez SEMMIT irántam, és én sem vagyok szerelmes.
2020. ápr. 10. 11:01
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, de úgy néz ki elfelejtettem mondani, hogy van barátnője, és nagyon kétlem, hogy bármit is érezné irántam.
2020. ápr. 10. 11:24
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem is van úgy fiú barátom, úgyhogy attól még, hogy ellentétes neműek vagytok lehettek barátok :)
2020. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a kérdésem nem ez volt, tudom, hogy lehetünk barátok...
2020. ápr. 10. 11:39
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó alap lehet a barátságra, hogy megértitek egymás érzelmi világát, megosztotok egymással mindent. A halak elég csapongó és gazdag érzelmi világgal rendelkezik, amit jobbára csak egy másik halak tud átérezni igazán. Szerintem lehet jó barátság, ha megvan ez a nyitottság. Halak/F
2020. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!