Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a barátság?

Milyen a barátság?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel baromi jóba vagyok egy ideje. Mindkettőnknek Halak a csillagjegye és kíváncsi lennék, hogy milyen egy barátság két ellentétes nemű Halak között.

2020. ápr. 9. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én néha beszélgetek egy halak sráccal, akinek van barátnője egyébként.

Nagyon szereti tényleg látszik rajta.

Bár nem olyan szoros a barátságunk, de tök jól elbeszélgetünk meg hülyéskedünk:D

2020. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Az elején nagyon jó, aztán...!

De viszont tapasztalatból írom, hogy két dudás egy csárdában nem fér el!

Ettől függetlenül, kívánom nektek, hogy sikerüljön!! 🙂

2020. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%

Jókai szerint nő és férfi közt nincs barátság, mert mindkettő mást akar.

A nő a férfit, a férfi a nőt.

.

Miért kérded, milyen a barátság, ha az említett srácot barátodnak tartod?

Ha valaki a horoszkóp alapján azt válaszolja, hogy két, ellenkező nemű Halak közt nem lehet barátság, akkor te az eddig barátodnak tartottat visszasorolod "ismerős" kategóriába?

No és elemezted-e, hogy a kínai, az azték, a maja stb horoszkópok szerint milyen kapcsolatotok lehet?

2020. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy esetleg mire ügyelek, nem ez alapján akartam megítélni, kedves utolsó.


Az meg, hogy nevetség tárgyává teszed azt, amiben hiszek, csak téged tükröz. Ha nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésre, nem is értem minek válaszolsz.

2020. máj. 28. 21:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőm Halak és én is az vagyok, de néha a falnak megyek tőle. Megértem, átérzem mi a gond, a baj, de néha... Kész vagyok tőle. De ez csak az én tapasztalatom, remélem nálatok nem fordul elő ilyesmi majd és jól kijöttök egymással (igen, baráti viszonyra értem...)


És egyébként lehet barátság férfi és nő között, nekem a legjobb barátom egy fiú, aki már több mint 10 éve az. És igen, van barátnője is. De mindeki a saját tapasztalati alapján ítélkezik:)

2020. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van fiú-lány barátság, én is fiú létemre lányokkal barátkozom, és egyik se érez irántam semmit, és én se feléjük. Itt egy link, ahol ír erről a temáról:

[link]

2020. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!