Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy fejezi ki a szerelmét...

Hogy fejezi ki a szerelmét egy vízöntő férfi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, nem túl romantikusak.
2020. ápr. 21. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem csak Húsvétkor locsol meg.
2020. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem valami romantikusak de legalabb viccesek 😃

En kaptam toluk/tole a kapcsolatunk alatt is ajandekokat de csak azert mert mondtam hogy kell😂 es szo nelkul megvette, es o kozolte is hogy az ilyen megleeptesekhez emg az ajandekozastol kiveri a viz, mondjam meg ami kell es ennyi :)

Talan haromszor volt az egyikkel toltott harom evem alatt hogy mely benyomast tett ram ilyen teren az egyik az az volt mikor munka utan szo nelkul ertem jott aznap nevnapom volt elmentunk hozza mondta varjam meg a kocsiba... beszaladt egy rozzant muszar rozsaert amit a kuka melle tettem mert egyik ismerosunktol kaptunk egy rakattal es kellett a szarnak😂 hat o ezt kihozta hogy sajnalja mar nem volt nyitva viragbolt hogy vegyen nekem tescos emg lidlis viragot meg nem akart igy inkabb a kuka mellol hozott nekem egyet😂 aztan elmentunk vacsizni :)

Volt mikor nagyon osszevesztunk es pakoltam ossze a cuccaimat tole es ami nem kellett azt kidobaltam meg ott a kukaba es hosszas hivogatasok utan higy megbeszeljuk visszamentem a lakasara es lattam hogy kikukazta a felig teli kedvenc tusfurdomet es visszarakta a zuhanyzoba :) ez az ember imad kukazni most hogy igy visszaolvasom🤣🤣🤣

A harmadik pedig szakitottunk par honapig kulon voltunk es minden egyes alkalommal kovetett engem kindenhova csak hogy beszeljen velem par szot, de nem alltam vele szoba soha, majd egy fesztivalon sok sok kilonetertel arebb kitudakolta hogy ott leszek a tudtom nelkul es megkeresett a tobb ezer ember kozott... ott megbekeltem es meg egyutt voltunk jo ideig de ezek a dolgok orokre meg maradtak bennem mert egy izig verig vizonto ferfi volt o (a sok kozul😂😂) akire egyaltalan nem volt jellemzo az effele megnyilvanulas de hat megis van aki miatt felolvad a vizontonk jeges szive :)💗 egyebkent sok kocsog szar szokasa volt de nagyon szerettuk egymast mindennek ellenere is jo visszagondolni ra:)

2020. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vízöntő a párom, nem egy olyan romantikus regényből szalasztott "lehozom a csillagokat" típus, az biztos. Viszont nagyon bújós, és tudom, hogy minden helyzetben számíthatok rá, mindig mellettem áll. Apróságokkal kedveskedik, amiről tudja, hogy örülök neki. Pl ha korábban ébred, palacsintát süt nekem és hasonlók.

De vannak nagyon nagyon romantikus pillanatai, amikor szóban fejezi ki a szeretetét. Szerintem ez sokkal igazabb, mintha állandóan bizonygatná, mert tudom mennyire nehezen fejezi ki szóban az érzéseit, így ha megteszi, akkor biztos lehetek benne, hogy komolyan gondolja.

2020. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!