Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy skorpió nő...

Szerintetek egy skorpió nő képes lenne csak amiatt tettetni magát hogy nagyon akar és tetszek neki h bosszút álljon? Sajnos nem mindig voltam vele őszinte és megtudta. Meddig mehet el?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Pont annyi az esélye, mint bármelyik random nőnél. Semmi köze hozzá, mikor született.
2020. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy mi a horoszkópja? A személyiségétől függ hogy bosszút áll-e vagy sem éshogy azt hogyan teszi meg. És ennek semmi köze ahhoz hogy mikor született
2020. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Képes bebújni a papucsodba is, hogy aztán halálra marjon!


De a feltételezésed nem teljesen alaptalan. Én skorpió nő vagyok és tettem már olyat, hogy aki előzőleg megbántott, elhagyott, azt elcsábítottam, hogy aztán enyém legyen az "utolsó szó".

Nyilván a skorpiók sem egyformák, de ha valaki őszinte hozzám és az őszinteségével bánt meg, annak kevésbé van oka félni tőlem, mint annak, aki szimplán hülyének néz.

2020. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, alapvetően a skorpiókban benne van a bosszú végrehajtása sok ideig.


Mosolyognak de aztán olyat csapnak...

2020. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Skorpió férfi létemre mondom hogy sok jóra ne számíts ha a párkapcsolat terén szórakoztál vele, kizárt hogy hosszab terve maradt veled viszont bosszú terén jól ki fogja szórakozni magát veled az tuti.


Nincs két egyforma skorpió ahogy ember sem de részemről 30/F tényleg feltűnt hogy bizony nem alaptalan hülyeség az asztrológia.


A probléma az a skorpió nőnél hogy őket nem lehet felszedni, ők szinte mindig maguk szedik le a kiszemelt pasast, ennek következtében beengednek a belső kis világukba, bizalmat ad neked, amit egy kezén megszámol hány embernek adott eddig és neked erre eszmeletlenül vigyáznod kell ugyanis ő is nagyon vigyázott rád az fix.


Legjobb ha azonnal őszintére váltasz, elmondasz mindent a szemébe bele!! Ezzel javíthatsz a helyzeteden. Ezek után ne menj le bűnbánó pincsibe mert az nagyon szánalmas lesz előtte, viselkedj férfiként, kérj őszintén bocsánatot majd tűnj el. Ha keres azt meg fogod szívni előbb vagy utóbb, úgyhogy ha jót akarsz hagyd.

2020. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!