Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a Te és partnered csillagje...

Mi a Te és partnered csillagjegye? Milyen csillagjeggyel volt már komoly kapcsolatod? Hogy érzed, melyikkel tudnád leélni az életed egy lakatlan szigeten?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki a véleményeteket is, hogy vajon asztrológia szempontjából jó párosnak tartjátok-e magatokat.


Tudom, hogy nem ezen múlnak a dolgok, mindenesetre érdekel, hogy látjátok ebből a szempontból a kapcsolatotokat. Akár írhattok baráti kapcsolatról, párkapcsolatról, rokoni kapcsolatokról, szigorúan asztrológiai szempontból:)


A sajátotokat se hagyjátok ki.


Köszönöm.


2010. aug. 2. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Nekem az első komoly kapcsolatom ami most is tart lassan 3 éve bak-bak. és ha belegondolunk 2 önfejű bak aki a saját feje után megy... ahoz képest mindíg találunk közös hangot :) Szerintem egy kapcsolat nem ezen múlik.
2010. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

vízőntő vagyok, akivel leghoszabb ideig votlam az rák volt



15/L

2010. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
kos vagyok, és Ő mérleg, a leghosszabb ideig vele vagyok.
2010. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kos vagyok, ő vízöntő. Ez az első kapcsolatom, 5 éve vagyunk együtt.

Neki én a második vagyok, előttem egy rákkal volt együtt, nem jöttek ki jól.

18/L

2010. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk együtt bak lány, halak fiú


Volt barátommal 1.5 évig voltunk együtt ő rák.


20/L

2010. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Rák- Rák. Legalább annyi bennünk a közös, mint a különbség.

Aki él hasonló kapcsiban, tudja ;)

Nem unjuk egymást, és erős véd-és dacszövetségben vagyunk.

Mérleggel jöttem jól ki előtte, de nem volt igazán tartós. A Skorpió meg borzasztó nagy csalódás annak ellenére, hogy milyen szuper páros lennénk az asztrológia szerint....

LAkatlan szigeten egyértelműen a párommal lennék.

2010. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Első kos (lány-mármint én)-halak (fiú), kész csőd volt, folyton megsértődött a halak.

Második kos-mérleg, nagyon sokat bizonytalankodott (tényleg olyan volt mint egy mérleg), mire kitalálta, hogyan legyen tovább és végre bátorságot merített, addigra megismertem a nyilas páromat.

Harmadik és egyben házasság is kos-nyilas. Sokat szoktunk veszekedni, de mindig kibékélünk. Én mondjuk unom a vitákat.

2010. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én: 28/N Halak-Szűz aszcendens

Párom: Oroszlán-Oroszlán aszcendenssel. Jól megvagyunk, a csillagjegyéhez képest megfontolt, nyugodt, békés típus, de ha harcolni kell nem egyből karmait ereszti ki hanem ésszel teszi kivár, nagyon sokáig kivár, míg léphet. És mindig eléri a céljait :)

Én elég lobbanékony vagyok, nagyszájú, egyáltalán nem visszafogott, harcos, kitartó, néha túlzottan akaratos, kötődő, végtelenül szerelmes tudok lenni, imádok szeretni, szeretet adni, biztonság érzetet ad ha bízhatok másokban, ha átvernek nincs második esély, szűz aszcendensem mostanság kezdi átvenni majd az irányítást :) pl: kritikusság :)


Előző barátom Nyilas volt,( eleve veszett kapcsolat volt) azt megelőzően Rákkal voltam együtt 6 évig. Víz jegy víz jeggyel ugyebár :)

2010. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
szerintem az utolsó szempont a horoszkóp...én halak vagyok a barátom rák...8 hónapja tökéletesen kijövünk egymással...nagyon szeretjük egymást :) állítólag összeillik a két csillagjegy...nagyon jól megértjük egymást amikor vitázunk akkor is sikerül mindig simán és rendesen megbeszélni a dolgokat...:)
2010. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, szűz a horoszkópom, páromé oroszlán.

4 és fél éve együtt vagyunk. Nem tudok mit írni, átlagos kapcsolat, jól megvagyunk, meg van a közös hang, vannak persze ellentétek is, semmi kirívó példa. Max. az, hogy mindketten kicsit lusták vagyunk. :D

20/L és 27/F

2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!