Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerelmi háromszögbe kerültem...

Szerelmi háromszögbe kerültem egy nyilassal és egy halakkal. Melyikük lenne jobb választás ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Én vízöntő lány vagyok és nagyon nehéz választanom, minden lehetséges szemszögből meg szeretném vizsgálni ezért kérdezek a horoszkópoknál.

2020. szept. 2. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Bárkit is választasz, a másik fog jobban járni.
2020. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A napjegyből nem sokat fogsz megtudni. Nem amiatt fog/nem fog működni egy kapcsolatod.
2020. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Amelyiknek nagyobb az oldalfelező merőlegese.
2020. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:
94%

[1] Kicsit fordítsuk meg a dolgot: ha nem tudsz választani, az azt jelenti, hogy egyikük sem ELÉG fontos neked ahhoz, hogy ŐT válaszd.


[2/A] A csillagjegyek önmagukban kakit sem érnek egy személy, egy sors vagy egy párkapcsolat elemzésénél. Rendes elemzéshez teljes születési képletre/horoszkópra van szükség.


[2/B] Párkereséskor vagy párkapcsolat kialakítása előtt kizárólag csak a saját születési képletedet érdemes nézned (megnézetned szakemberrel), a partnerjelöltek horoszkópját teljes mértékig figyelmen kívül kell hagyni- ha már mindenképpen szeretnél asztrológiai iránymutatást.


[2/C] A partner képletére és a képleteitek összevetésére csak azután érdemes ránézni, miután már hosszú ideje együtt vagytok.

2020. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A hal-al jobban jársz ha erős érzelmi dolgokat (szerelmet) akarsz megélni. Viszont a "halak"-kal gondok lehetnek mert lehet pl határozatlan, stb. A halak-kal sok baj lehet pl hajlamos zárkózottságra, és függőségekre is (mint pl a vízöntő). Viszont ha ilyen problémák nincsenek, akkor a hal lehet a jobb választás.


A nyilas viszont szabadabb, nyitottabb, energikusabb, és szintén lehet belőle szerelem - bár talán nem olyan intenzív mint a halak esetében (de viszont tartósabb is lehet).

2020. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik miért tetszik neked kérdező?
2020. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem nyilas a párom egy éve.

És én vízötő vagyok.

És nem mindegy az sem h melyik honapban évben született.Pontosan nem tudom h van ez de az ellöttem lévőnek igaza van. Nekem pl a párom decemberi elején született és eme jegyűnél születésünél ezeket figyeltem meg: nem magabiztos minden ben a rosszat látja nehezen birkozik meg a nehézségekkel rumlis lusta viszont vicces érzékeny szenvedélyes figyelmes .

Miellött választanál ismerd meg őket jobban.

2020. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!