Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint?

És miért?


2020. szept. 6. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
63%

A szűz aki halat fogott de végül bakon lovagolt el a piacra hol mérlegen mérték hogy hány skorpiót adnak érte. De a vízöntő nemet mondott és csak 1 ikreket adott a szűznek ezért. Ki bosszúból felbérelte a nyilast és megölte a vízőntőt. És azóta a neje a oroszlán elment a bakhoz és megölték a bakot.


Magyar asztromese 2020.

2020. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
50%

Rák

Sunyi

Rosszindulatú

Erzelemvezerelt

Befolyásolható

Gyenge sz@r

Beképzelt, nagyképű

2020. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik nem bírja felfogni, hogy az asztrológia közel sem csak abból áll, hogy ki melyik hónapban született.
2020. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
71%
Kinek mi. Mindenkinek más.
2020. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
73%
#3 Plusz a harmonikus és diszharmonikus működés.
2020. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
71%
3 nak írod?
2020. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
70%
Azert valljuk be, a rákok általános jellemzése igaz...
2020. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
85%
#6 Igen. Mert lehet tovább árnyalni. De elöbb tisztázuk, hogy van harmonikus és diszharmonikus formájuk is.
2020. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
43%

7 es, melyik jellemzesre igaz?


Amit a 2es írt?

Egyetértek vele.

Harmonikus???

Jaa, arra amit ő szeret.

Mindenkit csak felhasználó a maga igényeire.

Ha kell nyalizik csak az legyen amit ő akar.

2020. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
72%

Én rak vagyok. Nagyon tudok szeretni, gondoskodni arról akit szeretek, viszont ha nem úgy van viszonozva ahogy én elvárom, akkor frusztráltá válok. Tudat alatt próbálom magamnak kisajátítani azt akivel együtt vagyok. ( erre nem rég jöttem ra) Rendkívül féltékeny típus vagyok. Érzelmileg gyenge vagyok.

Depressziós hajlamom van, de ez lehet az előző 15 év miatt alakult ki.


Kiállok magamért és a szeretteimért ha kell, de csak az esetben, ha tényleg nálunk az igazság vagy nagyon negatívan hatna ránk ha nem tenném.


Nagyon könnyen esek onsajnaltatasba, nincs kitartásom, mindig a biztonságot keresem, érzelmileg nagyon könnyen padlóra tudok kerülni, ilyenkor magam elé húzom a pancelom és csak sajnáltatom magam, nem feltétlen másoknak panaszkodok, hanem magamban őrlődök. A múltban élek, nagyon nehezen teszem túl magam az élettől kapott pofonokon (pedig kaptam jó párat mar).


Megbízható és türelmes ember vagyok, viszont ha elvesztem a türelmemet, akkor nagyon csúnyán kitudok akadni. Nagyon könnyen bántok meg olyat, akit szeretek.


Általában kedvelnek az emberek akik megismernek, de valójában egy iszonyú rohadek tudok lenni érzelmileg.


Rak, F.

2020. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!