Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint?

És miért?


2020. szept. 6. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
75%
Szóval én úgy érzem hogy a rák a legrosszabb csillagjegy. Sokáig nem hittem a horoszkópban, de totál igaz rám minden.
2020. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
69%
Skorpiót mondanám. Ami rossz tulajdonság emberben létezhet, benne mind megvan.
2020. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim válasza:
0%

A sok embernek, akik hisznek ebben:



[link]

2020. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
57%
A napi horoszkópban nem hiszek, de az általános jellemzés igaz rám.
2020. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
46%
Rák
2020. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a szűz
2020. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
62%
Első helyen a rák. Féltékeny, birtokló, a visszautasítástól frusztrált és erőszakos lesz. Második helyen a vízöntő. Irigy, hazug. Harmadik az oroszlán: öntelt, egoista és manipulatív.
2020. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 D-Mano ***** válasza:
73%

Annak, aki az Origo-s cikket linkelte


Ez kérem szépen szalmabáb érvelés, nem azt cáfolja a cikk, amit az asztrológia állít.


Nincs gond azzal, ha cáfolni akarja valaki az asztrológiát, de ha már ezt csinálja, akkor legalább legyen tisztában a cáfolni kívánt állítással.


A nyugaton elterjedt asztrológia tropikus, tehát a csillagképekből következő, de elvont, időminőség szemléletű csillagjegyeket használ. Ahol a csillagjegyek létállapotokat jelenítenek meg. Minden létállapotot általánosan egyenrangúnak tekint; tehát hiába, hogy a csillagképek nem egyformán 30° "szélesek" csillagászatilag, a tropikus asztrológia egyenrangúsági szemlélete miatt 30°-os egyenlő nagyságú csillagjegyekkel számol.


Az időminőség szemlélet miatt minden évben egybeesik a tavaszpont a Kos°-kal. Mivel a tavaszi nap-éj egyenlőség analóg a tiszta Kos jelleggel.


A sziderikus asztrológia szemlélete sokkal közelebb áll a términőséghez. De ott pont úgy számítják a horoszkópot, ahogyan a csillagászat is megadja a csillag- és bolygóállásokat. Ott a tavaszpont nem Kos 0°-ba esik, hanem oda, ahol az csillagászatilag is látható. Mostanában ez a Halak eleje körül van. És a csillagjegyek sem egységesen 30°-osak, hanem nagyjából akkorák, amekkorának csillagászatilag is megadják.


A sziderikus asztrológia nem túl ismert felénk. Ha jól tudom, a védikus asztrológia is sziderikus.

2020. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 D-Mano ***** válasza:
9%

A kérdezőnek és a válaszolóknak


Kérlek szépen titeket, akadjatok már le az asztrológia témáról, ha azt sem tudjátok, mi az, és hogyan is működik valójában.


Tudom, hogy ti olyan nagy személyes tapasztalattal rendelkeztek, de higgyétek el nekem, teljesen irrelevánsak és hibásan értelmezett tapasztalatok azok. Legalább egy rendes asztrológia tankönyvet olvassatok el dumálás előtt.


Meg amúgy is, hogy bukkan fel valakinek a fejében az a kérdés, hogy melyik a "legrosszabb" csillagjegy??

2020. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
73%
ma 16:52 Tény, embereket nem írunk le rossznak egy túlajdonsága miatt. Nem kedveled, kategoriákról van szó amúgy is. Mint a tejfölös ételek. ...
2020. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!