Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Melyik a legrosszabb csillagjegy?

Figyelt kérdés

Tapasztalataitok szerint?

És miért?


2020. szept. 6. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
54%
Rák. Zsarnok, egoista, instabil, sunyi, hazug, érzelemvezérelt, féltékeny, hisztis, kifejezetten rosszindulatú, mártírkodó, negatív. Egyetlen egy szimpatikus rákot sem ismertem soha, ellenben életem legkellemetlenebb emberei kivétel nélkül mind rákok és nem 1-2 személy hanem két kezem kell hozzá.
2020. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
72%

#21 Akkor azt te váltod ki a rákokból.


Két fivérem született, bátyám és öcsém is rák jegyben, én pedig bika vagyok.


Rengeteg jót tudnék róluk írni.


A rák családcentrikus, önfelâldozó, végletekig hűséges a párjához például.


Tény sértődékeny, visszahúzodó ha nem érzi magát bíztonságban.


...

2020. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
57%
22: nyilván, azért pont ugyanolyan az unokatesóm, a nagyanyám, az exeim, a volt osztálytársaim, sógornőm mind, mindegyikből én váltom ki ezt a kellemetlen természetet akkor is ha mindegyikkel más minőségű a kapcsolatom. Az is biztosan véletlen, hogy toronymagasan itt is a rákokat írták az emberek. Igen vannak pozitív tulajdonságaik is, csak sajnos ezeket elnyomja a hatszor annyi elviselhetetlen... Egyik másik jegynek nincsen ennyi rossz tulajdonsága egyszerre, szerintem ebben maradhatunk. Ezen az önfeláldozón kifejezetten jót nevettem, inkább mártír amit életed végéig hallgathatsz.
2020. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
59%

Igaza van a23 nak.


Önfeláldozó... Vicces.

Sajnaltatja magát a semmiért, sőt kitalál történeteket hogy sajnálják.

Eléggé beteg emberek

2020. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

A #22-es vagyok.


Az öcsém a(z eddigi) három legjobb barátom egyike volt. Senkit, még a tízenéves kapcsolatban a páromat sem ismertem úgy, mint az öcsémet.

Öcsém már nem él. Így elmondhatom, hogy amit ember a testvéréről csak tudhat, én azt megtudtam róla, és fivérként amennyire meg ismerhetik egymást az emberek annyira ismertem.

2020. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
55%

Basszus: ennyien írták a Rákot? Hát komolyan mondom: Rák vagyok, és szégyellem magamat, mert igazatok van:(.

Ez egy tanulság volt számomra.

2020. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
68%
Én is az vagyok, én tudom h egy szar ember vagyok.
2020. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
46%
A rak jegyűeket könnyű félre ismerni, mert nehéz megismerni őket. Én bika vagyok oroszlán aszcendenssel, és csak azért sikerült megismernem a rák jegyet, mert mind a két fivérem ebben a jegyben született.
2020. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
63%
Megismerni maximum azért nehéz őket mert rendkívüli módon tudják játszani az áldozat szerepét, a gyenge, sajnálatraméltó szerencsétlent miközben azok között akik előtt már levették a páncélt (jobbára akivel élnek) mutatják csak ki a foguk fehérjét, azt a agonosz zsarnokot aki akaratának ha nem hódol be mindenki akkor megnézhetik magukat. Ráerőszakolja magát az emberre és teljesen kiszipolyozza, a(z érzelmi) zsaroláson át a hazudozodásig semmilyen eszköztől nem riad vissza és kifejezetten szeret mérgező légkört teremteni, abban érzi otthon magát.
2020. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
39%

Én is rák vagyok. Csak röhögök ezen a sok idiótán, akik szerint a rák a legrosszabb jegy. Én szemelyszerint minden emberrel kedves vagyok, kiveve aki nem érdemli meg.

Én sztem a legrosszabb az oroszlán és a skorpió.

2020. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!