Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyű gyerekek...

Szűz csillagjegyű gyerekek jellemzői? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szűz csillagjegyű gyermeked milyen jellem? Leírnád néhány mondatban? Elsősorban az első 3-4 év érdekelne. Pl jó alvó? Hogy viselkedik társaságban? Kis segítség: [link]
2020. okt. 5. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Már ebben a kategóriában is ezt a hülyeséget kell olvasni ? Ha már odáig vetemedik valaki, hogy az asztrológia alapján akarja elemezni a gyerekét, akkor legalább rendesen csinálja. A születési hónap önmagában semmit sem ér. Az Astronet és egyéb bulvár szarok sem. Csak a teljes képlet számít, percre pontos születési dátum és földrajzi hely alapján. Ám ezt sem tudja akárki kielemezni.
2020. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csomo hasonlo kerdest lattam itt csak mas csillagjegyekkel kapcsolatban es kb ugyanazokat a jellemzoket irtak. Egyebkent en tettem fel azt a kerdest is csak rajottem hogy ebben a kategoriaban tobb ertelme van. Remelem lesznek itt szuz gyerekek anyukai :) te pedig higgadj le kerlek gyk-s kerdeseken nem erdemes felhuzni magad.
2020. okt. 5. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdéseken húzom fel magam, hanem az érthetetlen embereken. Gratulálok, hogy semmit nem fogtál fel a válaszból.
2020. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anya azt mondta, hogy kivételes szépségű és nagyon kedves, mosolygós gyerek voltam akit mindenki allandóan dögönyözni akart. Oviban lettem aztán elég zárkózott, csúfoltak is sokat és csak az 1-2 barátommal álltam szóba, gyűlöltem oviba majd iskolába járni mert nem szerettem a tömeget és rosszul viseltem ha a nevelők igazságtalanok voltak velem, ezekre a mai napig tisztán emlékszem. Nem voltam egy nagy rosszaság, mindent el lehetett nekem magyarázni, megértettem és nem csináltam ha arra kértek. Kritikus voltam, anya mondta hogy folyton beszóltam a kajára, hogy ez meg az nem kéne bele és mindenbe bele tudtam kötni ráadásul nagyon hamar beszéltem, még 2 éves sem voltam úgyhogy elég korántól ezt hallgatta. Lusta gyerek voltam, nagyon jól aludtam mindig is és nehezen motiválható voltam viszont nagyon jól vágott az eszem és hamar megtanultam mindent. Nagyon jól értettem az összefüggéseket és szívesen molyoltam ilyen pepecs játékokkal órák hosszat csendben. Nem volt balesetem soha mert megfontolt voltam mindenben.
2020. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es pont ezt irja le a jellemzes amit irtal koszi :) probalok felkeszulni ra ☺️
2020. okt. 5. 21:14
 6/7 anonim válasza:

Kedves Anyuka! Igaz, kicsit elkeseredett hangnemben írt a kedves #1-es, de szerintem érdemes volna odafigyelni arra, amit írt, mert jó szándék vezérelte. A napjegy önmagában rettentően keveset jelent. (Amikor azt mondjuk, hogy "XY szűz", a napjegyét nevezzük meg.) Az ember sorsáról jóval többet mond a születési képlet.


Online igen sok helyről le lehet kérni a születési képletet (pl. [link] /most kerestem rá, de talán találsz magyar honlapot is/), érdemes vetned rá egy pillantást, egyből látszódni fog, milyen bonyolult ez a dolog. VISZONT: az internetes, "automata" jellemzéseket nem érdemes elhinni... Inkább egy asztrológiában jártas személyt kérj meg arra, hogy segítsen az értelmezésben, illetve ha érdekel a téma, indulj el Te is ezen az úton. Ez életed végéig el tud kísérni, ha hagyod. Soha nincs olyan, hogy egyszer csak már nem lehet tovább elemezni a képletet. Nagyon leegyszerűsítve életünk során "hordozói" vagyunk a képletünknek, és ez lép úgymond interakcióban a világ aktuális állásával. Mindig.


Sok sikert! És kedves #1, én értékelem a törekvésedet!

2021. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

.

..

2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!